Pracujemy w dni robocze 9:00-17:00

2 800,00 PLN

Termostatyczny komplet prysznicowy Showerpipe Talis Puro 27136000, numer katalogowy: 27136000

Termostatyczny komplet prysznicowy Showerpipe Talis Puro 27136000

Termostatyczny komplet prysznicowy Showerpipe Talis Puro 27136000

ocenaocenaocenaocenaocena (36 opinii)
Dodaj opinie
Producent:
Hansgrohe
Nr katalogowy:

27136000


EAN: 4005176836220
cena katalogowa: 2 800,00 PLN
Udzielono rabatu:0%
Dostępne: Produkt wycofany
Produkt wycofany
Wysyłka: 35,00 PLN (przedpłata), 50,00 PLN (pobranie)
Polecane produkty

Produkty polecane (z tej samej kategorii)

Kupione również

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również

Gwarancja

Gwarancja producenta Hansgrohe

I. Kwestie ogólne
Hansgrohe udziela gwarancji na produkty sprzedawane i używane na terytorium Polski, znajdujące się w ofercie handlowej Gwaranta w zakresie, o jakim mowa w niniejszej gwarancji. Przedstawicielem Gwaranta w Polsce jest Hansgrohe spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Koszykowej 65, 00-667 Warszawa (KRS 52155). Niniejsza gwarancja nie ma żadnego wpływu na skuteczność powszechnie obowiązujących przepisów prawa dotyczących w szczególnośći o odpowiedzialności za produkt, czy przepisów o rękojmi. Uprawniony z niniejszej gwarancji może wykonywać uprawnienia z tytułu rękojmi za wady fizyczne produktów niezależnie od uprawnień wynikających z niniejszej gwarancji. Niniejsza gwarancja dotyczy włącznie produktów nabytych i używanych w Polsce.
Niniejsza gwarancja jest udzielana wszystkim końcowym użytkownikom produktów, zwanych dalej Konsumentami, tj. podmiotem, które nabyły produkt dla zaspokojenia własnych potrzeb i nie nabyły produktu w celu dalszej odsprzedaży.
II. Ochrona z tytułu gwarancji
Hansgrohe gwarantuje, że produkty objęte niniejszą gwarancją są wolne od błędów materiałowych, produkcyjnych i konstrukcyjnych. Decyduje przy tym stan wiedzy naukowej i technicznej w chwili produkcji. Gwarancja obejmuje wyłącznie wady fizyczne obecne w produkcie w chwili produkcji.
Niniejsza gwarancja jest udzielna na okres 5 lat od daty zakupu produktu przez Konsumenta, jednak nie dłużej niż 6 lat od daty jej produkcji.
Gwarancja na części zamienne do produktów, o których mowa w paragrafie I, wynosi 2 lata.
III. Zgłoszenie wady
Wszelkie wady produktów powstałe w okresie gwarancji Konsument powinien zgłosić w drodze pisemnego zgłoszenia u sprzedawcy, u którego produkt był zakupiony przez Konsumenta lub za pośrednictwem strony internetowej przedstawiciela Gwaranta w Polsce, tj. www.hansgrohe.pl. Wada powinna być zgłoszona nie później w terminie 2 miesięcy od jej wykrycia. Wraz ze zgłoszeniem wady należy udokumentować datę nabycia produktu, np. poprzez załączenie do zgłoszenia dowodu zakupu produktu, z tym zastrzeżeniem że w razie konieczności Hansgrohe zastrzega sobie prawo do ustalenia rozpoczęcia okresu gwarancji na dzień wyprodukowania produktu. W zgłoszeniu należy wskazać szczegółowy opis stwierdzonej wady i okoliczności jej stwierdzenia, ewentualną dokumentację fotograficzną, o ile sytuacja tego wymaga. Konsument, zgłaszając reklamację nie powinien, o ile nie zostanie to wyraźnie uzgodnione z Gwarantem, odsyłać wadliwego produktu do Gwaranta ani dokonywać we własnym zakresie jego demontażu. Oględziny wadliwego produktu, o ile co innego nie zostanie wyraźnie uzgodnione z Gwarantem, zostaną dokonane przez upoważnionego przedstawiciela Gwaranta w miejscu, w którym wadliwy produkt został zamontowany.
IV. Świadczenia gwarancyjne
Hansgrohe może wedle własnego wyboru naprawić wadliwy produkt, dokonać jego wymiany lub dokonać zwrotu ceny nabycia Produktu i to w terminie 30 dni (od daty otrzymania zgłoszenia reklamacyjnego). O ile nie uzgodniono inaczej, Konsument jest zobowiązany do odebrania nowego produktu u wskazanego przedstawiciela Hansgrohe.
O ile Gwarant zdecyduje o dokonaniu naprawy wadliwego produktu, naprawa następuje z reguły poprzez autoryzowanego Serwisanta z danego regionu Polski, po uzyskaniu wcześniejszej zgody Hansgrohe. W przypadku gdy Hansgrohe zdecyduje się na wykonanie naprawy, to ponosi powstałe w ten sposób koszty części zamiennych, instalacji i koszty naprawy, a także wszelkie wydatki na transport i przesyłkę produktu. Konsument jest zobowiązany do udostępnienia wadliwego produktu.
O ile Gwarant zdecyduje o wymianie produktu na produkt wolny od wad, wadliwy produkt zostanie zastąpiony wolnym od wad produktem takiego samego rodzaju, takiej samej jakości i tego samego typu. Jeśli w chwili zgłoszania wady dany produkt nie jest już produkowany, to Hansgrohe zastrzega sobie prawo do dostarczenia produktu podobnego, o zbliżonych parametrach do produktu wadliwego.
O ile Gwarant zdecyduje o zwrocie ceny nabycia wadliwego produktu wówczas Konsument jest zobowiązany dokonać fizycznego zwrotu wadliwego produktu do miejsca wskazanego przed Hansgrohe.
V. Warunki i wykluczenia
Warunkiem obowiązywania niniejszej gwarancji jest instalacja produktu wykonana przez fachowca zgodnie z instrukcją montażu a także odpowiednia pielęgnacja według zaleceń pielęgnacji, jak również dotrzymanie warunków zastosowania.
Przed montażem
Instrukcje montażu, obsługi i zalecenia pielęgnacji dołączone są do każdego produktu w języku polskim, a także dostępne sa na stronie internetowej www.hansgrohe.pl
Niniejsza gwarancja nie obejmuje:
 • części zużywających się zamontowanych w produkcie, np. uszczelek;
 • części kruchych w produkcie, np. szkła, żarówek;
 • materiałów eksploatacyjnych, np. baterii zasilających, filtrów czy perlatorów;
 • niewielkich odchyleń produktów Hansgrohe od cen wymaganych, które nie mają wpływu na wartość użytkową produktu;
 • zabrudzeń, zarysowań, uszkodzeń mechanicznych, itp.
 • wad powstałych w wyniku wpływu wody, w szczególności wody ciepłej, osadów wapiennych, itp.
 • wad powstałych w wyniku będów w eksploatacji lub obsługi, szkód wywołanych przez agresywne działanie warunków zewnętrznych, chemikaliów, środków czyszczących, niewłaściwej pielęgnacji;
 • wad produktu powstałych w wyniku niezgodnej z instrukcją instalacji, pielęgnacji, konserwacji lub eksploatacji produktu, itp.
 • uszkodeń powstałych w czasie transport
 • produktów pochodzących z wystawy itp.
 • waad powstałych w wyniku działania siły wyższej, katastrof naturalnych, pododzi, pożarów, lub wskutek działania niekorzystnych czynników atmosferycznych, w tym mrozu, itp.
Opis produktu

Opis produktu Termostatyczny komplet prysznicowy Showerpipe Talis Puro 27136000


27136000: Hansgrohe 27136000 - Zestawy prysznicowe, słuchawki, węże prysznicowe


Hansgrohe Showerpipe Talis Puro 27136000

Zestaw prysznicowy z termostatem


 

Asortyment linii Talis Puro dla najbardziej wymagających oznacza niezwykle wysoki komfort. Linia Hansgrohe obejmuje modele, które spełnią Twoje oczekiwania. Talis Puro prezentuje się we wzornictwie o dopełnionych kształtach. Ta linia armatury marki Hansgrohe została stworzona właśnie z myślą o Tobie. Klasyczne, eleganckie formy powinny Ci się spodobać. Talis Puro urzeka nie tylko zewnętrzną elegancją. Wewnątrz kryje się najlepsza technologia Hansgrohe.


Zestaw prysznicowy Hansgrohe Talis Puro zawiera:
 

 •  główkę prysznicową Hansgrohe Croma 100 Vario

 •  dużą metalową deszczownicę prysznicową Hansgrohe Raindance E240 150 x 251 mm

 •  wąż prysznicowy Hansgrohe Isiflex 1,6 m 28276000

 •  baterię prysznicową termostatyczną Hansgrohe ECOSTAT S

 •  uchwyt prysznicowy z możliwością regulacji wysokości

Oferowany przez nas termostatyczny zestaw prysznicowy Hansgrohe Showerpipe z deszczownicą jest przeznaczony do montażu natynkowego - rozstaw montażowy jest standardowy dzięki czemu możemy go zamontować w miejsce starej tradycyjnej baterii prysznicowej, należy pamiętać że podłączenie ciepłej wody jest z lewej strony !!!
Zestaw ten gwarantuje wysoki komfort użytkowania, deszczownica w tym komplecie prysznicowym jest metalowa !!!!!!!

Parametry
Podstawowe
Typ baterii:Bateria natryskowa
Rodzaj baterii:Bateria termostatyczna
Producent:Hansgrohei
Komentarze
Dotyczy produktu: Termostatyczny komplet prysznicowy Showerpipe Talis Puro 27136000 27136000
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
W zestawie showerpipe talis puro zakochałam się od pierwszego wejrzenia! Produkt warty polecenia, bez wahania 10!
Dotyczy produktu: Termostatyczny komplet prysznicowy Showerpipe Talis Puro 27136000 27136000
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
showerpipe talis puro odpowiada każdemu w naszej rodzince, dostosowuje się do indywidualnych potrzeb, każdy znajdzie coś dla siebie, pokochaliśmy deszczownice!
Dotyczy produktu: Termostatyczny komplet prysznicowy Showerpipe Talis Puro 27136000 27136000
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Elegancja zestawu showerpipe talis puro wywarła już wrażenie na niejednym odwiedzajacym moją łazienkę. Oprócz klasycznego wygladu działa wspaniale, produkt na wysokim poziomie, polecam!
Dotyczy produktu: Termostatyczny komplet prysznicowy Showerpipe Talis Puro 27136000 27136000
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Zestaw prysznicowy showerpipe talis puro zachwyca mnie deszczownicą, poprzedni zestaw nie miał takiego bajeru, moje dzieci sa zachwycone tą funkcją i nie chcą wychodzić spod prysznica, fajna zabawa dla każdego :)
Dotyczy produktu: Termostatyczny komplet prysznicowy Showerpipe Talis Puro 27136000 27136000
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Zaskoczyła mnie technologia hansgrohe, nie spodziewałam się, że zestaw prysznicowy może być tak solidny i funkcjonalny, zdecydowanie warty swojej ceny
Dotyczy produktu: Termostatyczny komplet prysznicowy Showerpipe Talis Puro 27136000 27136000
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Zdecydowałam się na showerpipe talis puro, ponieważ troszkę pozazdrosciłam koleżance, podczas wizyty zobaczyłam to cudeńko w jej łazience i już widziałam je w mojej, niedługo później zamówiłam showerpipe talis puro i teraz ciesze się nim w swoim domu.
Dotyczy produktu: Termostatyczny komplet prysznicowy Showerpipe Talis Puro 27136000 27136000
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Na prawdę jestem pod ogromnym wrażeniem zestawu showerpipe talis puro, zdecydowałam się na niego gdyż chciałam wyższej jakości niż dotychczas, bez problemów a za to jak zjawiskowo prezentuje się w mojej łazience :)
Dotyczy produktu: Termostatyczny komplet prysznicowy Showerpipe Talis Puro 27136000 27136000
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Wynajmuję mieszkania więc zależy mi na dobrym wyglądzie produktu i trwałosci, nigdy nie wiadomo na kogo się trafi. Zestaw showerpipe talis puro to faktycznie kompletny pakiet, któremu już niczego nie brakuje, w ciągu wielu lat mojej działalności nie dostałem żadnej skargi, co więcej ani razu nie uległ uszkodzeniu, jestem zadowolony ze standardów termico, dlatego chciałem wszystkim gorąco polecić w szczególności ten produkt!
Dotyczy produktu: Termostatyczny komplet prysznicowy Showerpipe Talis Puro 27136000 27136000
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
cena absolutnie adekwatna do jakości produktu. Showerpipe talis puro to nie pierwszy lepszy zestaw prysznicowy, dzięki seriom udogodnień robi piorunujące wrażenie, dobrze, ze skusiłem sie akurat na niego
Dotyczy produktu: Termostatyczny komplet prysznicowy Showerpipe Talis Puro 27136000 27136000
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Najwiekszym plusem zestawu jest oczywiście termostat, jestem bardzo zadowolony, że oprócz niego w zestawie znalazła się deszczownica bo teraz w łazience mam full wypas!
Dotyczy produktu: Termostatyczny komplet prysznicowy Showerpipe Talis Puro 27136000 27136000
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Komfort i wygląd w jednym produkcie, bardzo się cieszę, ze trafiłam na stronę termico, sprawiłam sobie termostatyczny komplet prysznicowy showerpipe talis puro, którym jestem oczarowana, teraz szukam kolejnych okazji, polecam, polecam, polecam :)
Dotyczy produktu: Termostatyczny komplet prysznicowy Showerpipe Talis Puro 27136000 27136000
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
komplet prysznicowy showerpipe talis puro łączy w sobie wszystko czego potrzebowałam w mojej łazience, metalowa deszczownica, bateria prysznicowa oraz nieskazitelny wygląd, ja i domownicy jesteśmy zachwyceni
Dotyczy produktu: Termostatyczny komplet prysznicowy Showerpipe Talis Puro 27136000 27136000
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Piękny komplet, jestem nim zachwycona, nie jestem szczególnie wysoką osoba, wiec regulacja wysokości jest bardzo przydatna
Dotyczy produktu: Termostatyczny komplet prysznicowy Showerpipe Talis Puro 27136000 27136000
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Jestem bardzo zadowolona z kompletu prysznicowego showerpipe talis puro, dzięki deszczownicy nawet mój maleńki synek nie narzeka już na kąpiele
Dotyczy produktu: Termostatyczny komplet prysznicowy Showerpipe Talis Puro 27136000 27136000
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Metalowa deszczownica to coś czego długo szukałem, świetny zestaw, mogę polecić każdemu!
Dotyczy produktu: Termostatyczny komplet prysznicowy Showerpipe Talis Puro 27136000 27136000
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
W naszym wielopokoleniowym domu ważna jest funkcjonalność, dlatego zdecydowaliśmy się na showerpipe talis puro. Odpowiada najmłodszym jak i najstarszym, dzieki regulacji wysokości produkt jest dostępny i łatwy w użytku dla każdego domownika.
Dotyczy produktu: Termostatyczny komplet prysznicowy Showerpipe Talis Puro 27136000 27136000
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Kupilismy showerpipe talis puro z żoną, ponieważ skusił nas ciekawy wygląd, jednak jesteśmy zachwyceni tym co showerpipe talis puro ma również w środku! technologia najwyzszej półki, trafny wybór. Polecamy gorąco z małżonką.
Dotyczy produktu: Termostatyczny komplet prysznicowy Showerpipe Talis Puro 27136000 27136000
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
termostatyczny komplet prysznicowy showerpipe talis puro spełnił wszystkie moje oczekiwania, jest praktyczny, świetnie działa i nie było żadnego problemu z montażem. Jeśli ktoś oczekuje wysokiego komfortu serdecznie polecam.
Dotyczy produktu: Termostatyczny komplet prysznicowy Showerpipe Talis Puro 27136000 27136000
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Witam serdecznie! Niedawno zakupiłam komplet prysznicowy HANSGROHE SHOWERPIPE TALIS PURO. Muszę przyznać że jestem bardzo zadowolona, moja łazienka jest odnowiona dzięki temu kompletowi. Polecam serdecznie.
Dotyczy produktu: Termostatyczny komplet prysznicowy Showerpipe Talis Puro 27136000 27136000
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Wspaniały komplet prysznicowy HANSGROHE SHOWERPIPE TALIS PURO. Jestem zachwycona jego działaniem, bardzo relaksujący, dobra cena. Nie powinno zabraknąć go w żadnej łazience.
Dotyczy produktu: Termostatyczny komplet prysznicowy Showerpipe Talis Puro 27136000 27136000
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
W mojej łazience ważna jest przede wszystkim funkcjonalność, zestaw prysznicowy showerpipe talis puro oprócz dobrego wyglądu świetnie działa, mam go jakiś czas, nie ma żadnych problemów, a deszczownica to oczywisty atut całego kompletu, serdecznie polecam!
Dotyczy produktu: Termostatyczny komplet prysznicowy Showerpipe Talis Puro 27136000 27136000
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
zestaw showerpipe talis puro przywrócił do życia moją łazienkę! jest funkcjonalny, trwały i dobrze się prezentuję pod względem estetycznym co jest dla mnie bardzo ważne. Dzięki showerpipe talis puro branie prysznica to czysta przyjemność ;)
Dotyczy produktu: Termostatyczny komplet prysznicowy Showerpipe Talis Puro 27136000 27136000
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Showerpipe to bardzo dobry zestaw natynkowy, dzięki niemu mamy luksus o którym zawsze z mężem marzyliśmy czyli deszczownicę ! Deszczownica jest duża, do kabiny 90x90 rewelacyjna! Słuchawka również działa jak należy, a termostat..bajka! idealnie sprełnia swoją funkcję.Polecam
Dotyczy produktu: Termostatyczny komplet prysznicowy Showerpipe Talis Puro 27136000 27136000
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Niestety od żony dostałem ciężkie zadanie do zrealizowania. Po wypłytkowaniu łazienki stwierdziła, że chce mieć pod prysznicem deszczownice. Oczywiście wtedy już odpadła opcja zestawu podtynkowego.. Na szczęście po długich poszukiwaniach znalazłem coś co odpowiadało i mi i żonie. Zestaw jest super, wielkość deszczownicy wystarczająca, termostat ok, "srebrny" wąż rewelka..
Polecam wszystkim zestaw Showerpipe Talis Puro!!
Dotyczy produktu: Termostatyczny komplet prysznicowy Showerpipe Talis Puro 27136000 27136000
Ocena: 9/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Zestaw z termostatem Hansgrohe jest świetny! Bardzo fajny i porządny. Polecam.
Dotyczy produktu: Termostatyczny komplet prysznicowy Showerpipe Talis Puro 27136000 27136000
Ocena: 9/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Wspaniała bateria, w dodatku kupiona w bardzo dobrej cenie jak na te klasę baterii termostatycznych!
Polecam markę Hansgrohe! Rewelacyjny design!!! Działa jak na razie `jak w zegarku`! Jesteśmy pod wrażeniem, że po tak długim czasie jak ją posiadamy nic się z nią nie dzieje!
Dotyczy produktu: Termostatyczny komplet prysznicowy Showerpipe Talis Puro 27136000 27136000
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Zestaw prysznicowy Hansgrohe jest rewelacyjny, świetnie wykończony i po nie wysokiej cenie.
Dotyczy produktu: Termostatyczny komplet prysznicowy Showerpipe Talis Puro 27136000 27136000
Ocena: 8/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Zestaw bardzo ładnie prezentuje się w łazience. Duża deszczownica, łatwość obsługi termostatu. Termostat to chyba największa zaleta. Pomimo dość wysokiej ceny zestaw godny polecenia. :)
Dotyczy produktu: Termostatyczny komplet prysznicowy Showerpipe Talis Puro 27136000 27136000
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Zestaw Hansgrohe showerpipe talis puro okupiłem do kompletu z moimi bateriami Kludi Balance. Metalowa duża deszczownica i atarkcyjna cena zdecydowały o tym że go zakupiłem. Działa bez zarzutu.
Dotyczy produktu: Termostatyczny komplet prysznicowy Showerpipe Talis Puro 27136000 27136000
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
W moim przypadku nie mogłem zamontować zestawu podtynkowego z deszczownicą, szukałem czegoś w kwadracie i w dodatku za rozsądną cenę. Przez przypadek znalazłem zestaw natynkowy Hansgrohe Showerpipe talis puro. Natynkowy, w rozsądnej cenie - rewelacja.
Dotyczy produktu: Termostatyczny komplet prysznicowy Showerpipe Talis Puro 27136000 27136000
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Długo szukałem natynkowego termostatycznego zestawu ze zintegrowaną deszczownicą który spełniałby moje oczekiwania. Ze względu na bardzo specyficzną ślepą łazienkę ( w dodatku 4 ściany żelbetonowe ) nie mogłem zastosować baterii podtynkowej - gdyż wkuwanie się na kilka centymetrów w ścianę trwałoby chyba wieki przy moim sprzęcie, a z powodu recesji jaka obecnie panuje nie było mnie stać na zatrudnienie ekipy remontowej i remoncik łazienki odbywał się trybem ekonomicznym. Tak więc wracając do zestawu Hansgrohe Showerpipe 27136 - warunkiem konniecznym było to aby deszczownica była metalowa i przy tym cena miała oscylować do 1500 zł. Udało się - znalazłem, kupiłem, zamontowałem !!!!!.
P o l e c a m
Dotyczy produktu: Termostatyczny komplet prysznicowy Showerpipe Talis Puro 27136000 27136000
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Po przeglądnięciu kilku zestawów zdecydowałam się na zakup zestawu prysznicowego Showerpipe Talis Puro. Był to naprawdę dobry wybór. Zestaw Showerpipe posiada metalową deszczownicą,z tego co się orientowała jest to rzadkością w tego typu zestawach. Słuchawka Croma Vario jest 4 strumieniowa,a dla mnie akurat była to istotna sprawa. A na koniec mogę dodać, że bateria termostatyczna prezentuje się schludnie, a także działa bez zarzutu.
Dotyczy produktu: Termostatyczny komplet prysznicowy Showerpipe Talis Puro 27136000 27136000
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Zakupiłam rewelacyjny komplet w rewelacyjnej cenie. Dobra firma, łatwy w montażu, wyglada elegancko, porządnie, polecam !
Dotyczy produktu: Termostatyczny komplet prysznicowy Showerpipe Talis Puro 27136000 27136000
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Polecam! Komplet prezentuje się super!
Dotyczy produktu: Termostatyczny komplet prysznicowy Showerpipe Talis Puro 27136000 27136000
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Zestaw super, a metalowa deszczownica to po prostu wymiata - polecam
Dotyczy produktu: Termostatyczny komplet prysznicowy Showerpipe Talis Puro 27136000 27136000
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
FAJNA BATERIA - POLECAM

[%carousel%]
Wlaściciel sklepu: termicotychy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.