phone33 843 15 87
Pracujemy w dni robocze 9:00-17:00
Podtynkowe zestawy prysznicowe z deszczownicą

Zestawy prysznicowe podtynkowe z deszczownicami z szybką dostawą w całej Polsce

 

 

 

U nas można zamówić online zestawy prysznicowe od najlepszych światowych producentów amratury sanitarnej takich firm jak : Kludi, Grohe, Hansgrohe. Marki te od dawna są synonimem jakości i niezawodności. Właśnie te cechy są szczególnie ważne przy wyborze zestawu prysznicowego do montażu podtynkowego.

Istnieje jeszcze kilka parametrów na które nalezy zwrócić uwagę przed zakupem, ale o nich powiemy później. Teraz opowiemy o zaletach systemów podtynkowych.

 

- Wygoda

Mimo trudności montażu, zestawy prysznicowe podtynkowe są praktyczne w codziennym użytkowaniu. Oprócz zwykłej słuchawki prysznicowej można korzystać z górnej deszczownicy montowanej do ściany lub zwisającej z sufitu która może być montowana na dowolnej wysokości. Zainstaluj w swojej łazience prysznicowy zestaw podtynkowy a codzienny rytuał stanie się źródłem przyjemności.

- Praktyczność

Systemy typu podtynkowego służą o wiele dłużej od zwykłych prysznicowych systemów natynkowych, ponieważ podstawowy system jest zamontowany w ścianie i dzięki temu nie jest narażony na wpływ czynników zewnętrznych ( uszkodzenia mechaniczne elementów, zmiany temperatury, i inne niepożądane zjawiska)

- Oszczędność

Deszczownice i słuchawki prysznicowe z systemami Ecosmart, Ecojoy pozwalają nam zaoszczędzić wodę. Wybierając zestaw podtynkowy z termostatem można zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy i wody ( opłaty komunalne ) Dzięki termostatowi można zapomniec o konieczności stałego regulowania temperatury wody wajchą od mieszacza baterii, termostat będzie podtrzymywać ustaloną przez Ciebie temperaturę.

- Projekt

Producenci armatury sanitarnej stale wymyślają nowe formy i kolory zestawów prysznicowych. Główne zmiany zazwyczaj dotyczą słuchawek prysznicowych i deszczownic. Na naszej stronie znajdziesz klasyczne, duże, okrągłe, kwadratowe i prostokątne słuchawki i deszczownice prysznicowe.

 

Każdy podtynkowy zestaw prysznicowy składa się z :

- elementu podtynkowego,

- mieszacza,

- deszczownicy z ramieniem,

- zestawu prysznicowego z uchwytem i adapterem.

 

Oferujemy tylko markowych i najbardziej znanych producentów specjalizujących sie w tego typu rozwiązaniach - Kludi, Grohe, Hansgrohe.

 

 

Dlaczego podtynkowy zestaw prysznicowy z termostatem jest lepszy ??

 

Ten rodzaj zestawów prysznicowych jest szczególnie popularny, klienci z roku na rok coraz bardziej przekonują się iż warto oszczędzać i użytkować taką armaturę komfortowo.

Wygoda i bezpieczeństwo są szczególnie ważne jeżeli wśród użytkowników są małe dzieci, termostaty posiadają zabezpieczenia chroniące nasze pociechy przed przypadkowym poparzeniem zbyt gorącą wodą.

 

Wybierz zestaw podtynkowy z deszczownicą według swojegu gustu i najbardziej dopasowany do wnętrza Twojej łazienki.

W naszym sklepie internetowym Termico Ekskluzywne Łazienki posiadamy bardzo duży wybór podtynkowych zestawów prysznicowych dostępnych od ręki które możemy wysłać w ciągu 24h do dowolnego miasta w Polsce.

 

Jeżeli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas. Jesteśmy zawsze gotowi Ci pomóc.


Podtynkowe zestawy prysznicowe Kategorie

[%carousel%]

Zapisz się do naszego newslettera

otrzymuj oferty na Twoją skrzynkę pocztową

Wlaściciel sklepu: termicotychy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Sklepy internetowe CStore
[%mod_seo_url_scripts%]