Pracujemy w dni robocze 9:00-17:00

Baterie do łazienki Grohe Essence

Zaprojektowana z myślą o nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach armatura łazienkowa Grohe Essence wyróżnia się prostą formą i wyrafinowaną elegancją. Jednak seria ta to nie tylko unikalny design idealnie współgrający ze współczesnymi wnętrzami. To również wyjątkowy komfort użytkowania, a także ponadprzeciętna wytrzymałość. Grohe to producent znany nie tylko z innowacyjnych metod produkcji, ale też rzetelnych, wielokrotnie przeprowadzanych testów wytrzymałościowych. Jednym z bardzo praktycznych rozwiązań, które firma zastosowała w swoich głowicach baterii jest system Grohe SilkMove, dzięki któremu korzystanie z baterii jest wyjątkowo płynne i proste.
Baterie Grohe Essence wykonane są z odpornego na korozję mosiądzu, którego powierzchnia pokryta została powłoką chromowaną. Taka dodatkowa warstwa nie tylko zwiększa walory estetyczne, nadając armaturze blasku. To także zabezpieczenie przed zarysowaniami, zabrudzeniem, przebarwieniami czy innymi zmianami będącymi skutkiem działania wilgoci bądź stosowanych środków czystości.

Armatura łazienkowa Grohe Essence dostępna w naszej ofercie to baterie umywalkowe, bidetowe, prysznicowe, wannowe, a także prysznicowo-wannowe. Oczywiście nie może u nas zabraknąć bogatego wyboru zestawów podtynkowych z deszczownicą do kabiny prysznicowej, podtynkowych baterii umywalkowych w różnych wersjach kolorystycznych oraz kolumn wolnostojących do wanny. Zapewniamy również bogaty wybór nowoczesnych baterii kuchennych z serii Essence.


[%carousel%]
Wlaściciel sklepu: termicotychy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.