794 727 200 info@termicotychy.pl

Zwroty

Zwrot zakupionego towaru

Zgodnie z obowiązującą ustawą z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz 827), konsument ma prawo do rezygnacji z zamówienia w terminie i na warunkach określonych w tejże ustawie. Odstąpienie od umowy jest bezpłatne.

Zwrotu można dokonać po spełnieniu poniższych warunków :

- nie może upłynąć powyżej 14 dni od chwili otrzymania zakupionego towaru

- zakup powinien być dokonany na osobę prywatną ( nie na firmę )

- należy wypełnić i odesłać do nas np. na maila Odstąpienie od umowy

- po przesłaniu odstąpienia na nasz adres mailowy info@termicotychy.pl i potwierdzeniu przez naszych pracowników otrzymania takowego dokumentu odeślij nam zwracany produkt

Zwroty należy odesłać na adres

Termico Ekskluzywne Łazienki Sebastian Ochał

32-600 Babice ul. Śląska 59

Po otrzymaniu zwracanego towaru dział zwrotów weryfikuje zgodność towaru z odstąpieniem od umowy oraz sprawdza stan zwracanego towaru, każda zwracana przesyłka jest filmowana i fotografowana. Gdy zakończy się proces weryfikacyjny zostaje wystawiony dokument korekty który należy podpisać lub potwierdzić jego otrzymanie droga mailową - wówczas po otrzymaniu potwierdzonej korekty wysyłay jest przelew bankowy na wskazane przez klienta konto.

Zwrot towaru odbywa sie na koszt klienta. Proszę pamiętać również o tym iż klient odpowiada za stan zakupionego produktu - zgodnie  ustawą "towar powinien zostać zwrócony w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu".

Reasumując :

- Prawo zwrotu przysługuje tylko konsumentom

- Zwrot do 14 dni kalendarzowych od chwili otrzymania produktów

- Koszt zwrotu towaru pokrywa klient

- W przypadku całkowitego zwrotu towaru sklep zwraca najtańszy koszt wysłania towaru, przy częściowym zwrocie zamówienia - koszty przesyłki nie są zwracane.

- Zwrot pieniędzy do 14 dni

- Zwracany towar należy odpowiednio zabezpieczyć na czas transportu