794 727 200 info@termicotychy.pl

Baterie podtynkowe Kategorie

Jesteś w trakcie urządzania swojej łazienki? A może planujesz remont w domu lub mieszkaniu i chcesz wymienić dotychczasową armaturę na nowocześniejszą i bardziej funkcjonalną? W takim razie w sklepie internetowym Termico mamy coś specjalnie dla Ciebie – praktyczne, designerskie i wysokiej jakości baterie podtynkowe dostępne w przystępnych cenach i z dostawą prosto pod wskazany adres. Tego typu modele mogą pochwalić się wieloma zaletami, wśród których znalazł się elegancki wygląd, oszczędność przestrzeni użytkowej, a nawet podwyższenie komfortu użytkowania baterii. Podtynkowe propozycje, które znajdziesz w naszym aktualnym asortymencie, to produkty znanych i cenionych marek, które z pewnością spełnią oczekiwania wymagających klientów. Zapraszamy do poznania szczegółów!

Praktyczny przegląd baterii podtynkowych

Czym tak naprawdę są baterie podtynkowe? Jak się okazuje – są one jednym z najpopularniejszych trendów ostatnich lat, jeśli chodzi o wyposażenie pomieszczeń sanitarnych w domach i mieszkaniach. Najprościej mówiąc, ten tym armatury to zestaw elementów przeznaczony do zabudowy podtynkowej oraz elementów wykończeniowych widocznych na zewnątrz, już po zabudowaniu korpusów. Baterie podtynkowe sprawdzają się doskonale w przypadku umywalek, wanien, kabin prysznicowych lub w roli bidetek w małych łazienkach. Jak widzisz, możliwości ich wykorzystania są nieograniczone. Warto jednak pamiętać, że decydując się na zakup tego typu armatury łazienkowej, należy skorzystać z pomocy hydraulika, który musi podłączyć części do instalacji CWU. Po pokryciu ścian farbą lub płytkami można już przystąpić do samodzielnego montażu baterii podtynkowej.

Czy bateria podtynkowa sprawdzi się w Twojej łazience?

Czy każdy może zamontować baterię podtynkową w swojej łazience? Odpowiedź niestety brzmi nie. To, czy jest możliwość instalacji tego typu armatury, zależy od przede wszystkim od uwarunkowań technicznych danego pomieszczenia sanitarnego. Mowa głównie o grubości ścian, w których trzeba osadzić elementy podtynkowe. W tej kwestii problemem mogą okazać się na przykład łazienki w blokach, w których ściany są żelbetonowe. Nie oznacza to jednak, że jest to niemożliwe! Warto każdorazowo skonsultować się z fachowcem. Czy baterie podtynkowe są drogie? Zdecydowanie mają wyższą cenę niż ich standardowe odpowiedniki, jednak ich użytkownicy gwarantują, że są jej warte. W naszym sklepie internetowym zamówisz je w atrakcyjnej cenie. Wśród dostępnych produktów znajdziesz między innymi modele znanych niemieckich i włoskich marek, które sprawdzą się doskonale w połączeniu z umywalką, wanną czy prysznicem.

Dlaczego warto zainwestować w baterię podtynkową?

Bateria podtynkowa to przede wszystkim inwestycja na lata. Wysoka jakość i solidne wykonanie każdego z elementów oraz możliwość ukrycia części z nich w ścianie sprawia, że jej trwałość z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zakup tego typu armatury jest polecany głównie właścicielom małych łazienek, co jednak nie oznacza, że nie można zamontować ich w większych pomieszczeniach sanitarnych. Jeśli chodzi o baterie podtynkowe, to wielkość wnętrza nie jest żadnym ograniczeniem. Ich elegancki design jest dostępny w dziesiątkach różnorodnych form – mnogość kształtów i kolorów pozwala na dopasowanie armatury do pozostałego wyposażenia. Nie bez znaczenia jest także funkcjonalność produktów w tej kategorii. Ciekawym rozwiązaniem jest na przykład bateria podtynkowa z termostatem, dzięki której zafundujesz sobie i komfort użytkowania, i bezpieczeństwo.