794 727 200 info@termicotychy.pl

Dlaczego warto kupować w Termicotychy

Eksperci z branży

Jesteśmy specjalistycznym sklepem internetowym zajmującym się głównie sprzedażą armatury łazienkowej, stąd też możemy oferować naszym klientom jedne z najlepszych cen w Polsce na produkty takich firm jak : Grohe, Kludi, Hansgrohe, Geberit.

Chętni do pomocy

Często klienci posiadający już zabudowaną spłuczkę podtynkową do wc - nie mają pewności jaki przycisk będzie pasował do ich stelaża podtynkowego - w takich przypadkach chętnie pomagamy - wystarczy podesłąć nam zdjęcie a my z dużą trafnością określamy rodzaj spłuczki i potwierdzamy które przyciski będą pasowały. Również służymy pomocą w spasowaniu innych elementów wyposażenia łazienki z którymi klienci mogą mieć problem.

Firma z historią

Istniejemy na rynku od 2005 roku, od samego początku sprzedajemy armaturę łazienkową i wyposażenie łazienek za pośrednictwem internetu. Sprzedajemy tylko i wyłącznie produkty nowe objęte gwarancją producentów.

Możliwość odbioru osobistego zamówienia

Każdy zamówiony u nas produkt można odebrać osobiście - po wcześniejszym potwierdzeniu przez naszych pracowników iż towar jest już skompletowany.

Zwrot - do 14dni

Pamiętaj iż konsument ma prawo zwrotu zakupionego towaru do 14dni od chwili jego otrzymania.