794 727 200 info@termicotychy.pl

Producenci

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Duravit

Duravit to niezwykle ekskluzywna niemiecka ceramika łazienkowa charakteryzująca się niesamowitym designem i jakością. Wyroby Duravita są znane i chwalone na całym świecie, nie ma kraju w Europie w którym nie byłoby produktów tej firmy.

Wiele serii ceramiki łazienkowej to światowe bestsellery : Duravit Vero, Duravit Puravida czy też Duravit Starck.

Tradycja marki Duravit:

Wszystko zaczęło się w Hornbergu, w Szwardzwaldzie w 1817 roku, kiedy Georg Friedrich Horn założył fabrykę wyrobów garncarskich, początkowow skupioną wyłącznie na produkcji naczyń glinianych. W 1956, produkcja rozwinęła się od wyrobów garncarskich do porcelany, obejmując zasięg również ceramikę sanitarną. To stworzyło podwaliny przyszłego sukcesu oraz przedstawilo światu łazienek nową nazwę: Duravit. Obecnie Duravit AG, działa na arenie międzynarodowej, zatrudniając ponad 5,000 pracowników na całym świecie - znak olbrzymiego rozwoju Duravit, który od zawsze był zakorzeniony w "tradycjii innowacji". Duravit wykazuje ogromną odwagę w dążeniu do spełnienia życzeń i pragnień swoich klientów- przez niezwykłe projekty i wysoką jakość produktów - wprowadza życie do łazienki i tworzy łazienki do życia.

Duravit na arenie międzynarodowej:

Być może kiedy dzień po dniu świat staje się coraz mniejszy, posiadanie fabryk i salonów wystawowych na całym świecie nie jest już takie niezwykłe. Niemniej jednak, my jesteśmy odrobinę więcej niż trochę dumni, że możemy zaprosić Cię do salonu na Manhattanie, w Paryżu czy Szanghaju. Z drugiej strony, nie musisz byc w stolicy aby znaleźć się w świecie łazienek Duravit. Duravit Design Center w Hornbergu- w samym sercu Szwardzwaldu- oferuje autentyczne dośwaidczenie Duravit. Zaprojektowany przez Philippe Starcka, Duravit Design Center wprowadza markę Duravi-  w nowy wymiar. Powierzchnie ekspozycji- idealnie przygotowane- prezentują całkowicie odmienne dekoracje, włączając sześć własnych łazienek. Koleją opcją jest możliwość odwiedzenia salonu wystatowego e Meissen, gdzie możesz dowiedzieć się wszystkiego o naszych łazienkach i naszych produktach wellness. Obydwa salony mają jedną wspólną cechę : oferują możliwość stworzenia swojej własnej łazienki marzeń. Możesz nawet osobiście przetesować produkty Duravit

Laveo
Brak opisu
Axor

Indywidualne koncepcje łazienki wymagających klientów są punktem wyjścia dla marki Axor. Wszechstronna jakość oraz design stanowią charakterystykę marki. Ciekawe zestawienie wzorów doskonale sprawdzają się w każdym wnętrzu. 

Z marką Axor architekt ma do dyspozycji pełen wachlarz możliwości na zaspokojenie indywizualnych potrzeb klientów.Dla bardziej wymagających marka Axor wzbogaca swoją ofertę o bardziej indywidualne elementy w postaci np. specjalnych grawerów. Z całą pewnością markę axor możemy zdefiniować w myśl: Twoja przestrzeń, Twoje zasady i Twój smak.

Bagno & Associati
Brak opisu
Blanco

Blanco to firma, która powstała w 1925 roku, wciąż się rozwija i obecnie jej produkty dostępne są już w ponad 100 krajach świata. Firma zatrudnia 1500 zaangażowanych pracowników, dzięki którym osiąga swoje sukcesy. Ich produkty zachwycają klientów wysoką jakością materiałów, precyzją wykonania, funkcjonalnością a także estetyką. Firma Blanco zajmuje się produkcją wysokiej jakości produktów przeznaczonych do wyposażenia kuchni. Uważany jest za największego wytwórcę tego typu asortymentu na chwilę obecną. Blanco zajmuje się produkcją między innymi zlewozmywaków z trzech najbardziej popularnych aktualnie materiałów takich jak specjalny kompozyt Silgranit, stal szlachetna oraz ceramika. Zlewozmywaki te dzięki uniwersalnej sylistyce świetnie nadadzą się do każdej kuchni. Wartą polecenia jest linia zlewozmywaków Blanco Axia, która zapewnia ergonomiczy i płynny przebieg prac kuchennych wdłuż jednej osi. Zlew ten można uzupełnić jeszcze o dodatkowe akcesoria na przykład deskę do krojenia, którą można przesuwać wzdłuż całego zlewozmywaka co jeszcze bardziej ułatnia przygotowywanie posiłków. Kolejną propozycją uzupełniającą jest wielofunkcyjna odsączarka, można ją zamontować na komorze głównej. Krawędzie zlewozmywaka są specjalnie wyprofilowane co pozwala na bezpieczne odstawienie blachy do pieczenia czy deski do krojenia. 

Blanco to oprócz zlewozmywaków również baterie, selektory odpadów oraz akcesoria kuchenne. Szukając ekskluzywnych rozwiązań można przyjrzeć się linii Blanco Linee i Blanco Linee-S. Baterie z tej kolekcji wykończone są stalą szlachetną matową lub polerowaną co sprawia, że idealnie komponują się ze zlewozmywakami i komorami wykonanymi ze stali szlachetnej z serii SteelArt, zwłaszcza Blanco Divon, Claron i Flow-If. Wybierając wersję Siligarit-Look zaleca się połączenie ze zlewozmywakami wykonanymi z kompozytu Silgranit, ponieważ doskonale harmonizują ze sobą pod względem kolorystycznym. Jeśli szukasz minimalistycznego piękna to powinieneś przyjrzeć się produktom z serii Blanco SteelArt, Subline, Select i Tango.

Produkty Blanco wyróżniają się niemiecką jakością i niezawodnością. 

Wszystkie produkty firmy Blanco dostępne w naszym sklepie pochodzą z polskiej dystrybucji, są oryginalne, pochodzą z legalnego źródła i objęte są gwarancją producenta.  

Bossini

Projektowanie, jakość i ciągłe badania technologiczne skoncentrowane na innowacjach są podstawą sukcesu, który od 1960 roku towarzyszy Bossini Spa w jego ciągłym rozwoju, zarówno we Włoszech, jak i na całym świecie. Założona przez Leonardo Bossini, dziś firma jest wspierana przez zespół 168 pracowników w dwóch jednostkach produkcyjnych i eksport do ponad 60 krajów na całym świecie. Uznany lider na rynku pryszniców i akcesoriów, produkty Bossini są skierowane do klientów z grupy średniej, gwarantując wysokie standardy bezpieczeństwa, szczególną uwagę na wpływ na środowisko i maksymalną funkcjonalność.

Codzienny akt dla milionów ludzi, moment, w którym możesz poświęcić się swojemu dobremu samopoczuciu, prysznic powinien zapewnić relaks i najwyższe zadowolenie. Z tego powodu firma Bossini zainwestowała w dalsze badania funkcjonalności i estetyki swoich produktów, gwarantując najwyższy poziom jakości pod względem wykończenia i materiałów.

UNI EN ISO 9001: 2015, IATF 16949: 2016 i certyfikat UNI EN ISO 14001: 2015, Bossini jest synonimem jakości produktu, a dzięki stale aktualizowanej strategii biznesowej jest w stanie reagować na wszelkie wymagania rynku, Bossini opiera konkretne projekty realizowane dla swoich klientów na koncepcji szytej na miarę, wykonanej tylko we Włoszech.

W skrócie:

    Od 1960 roku Bossini jest graczem na światowym rynku produktów pod prysznic
    Jest to jedna z najbardziej znanych marek prysznicowych na świecie
    Stanowi ambasadora doskonałości Made in Italy zarówno pod względem jakości, jak i wzornictwa
    Działa w ponad 60 krajach na całym świecie
    Jest to certyfikat UNI EN ISO 9001/2015, IATF 16949: 2016 i UNI EN ISO 14001: 2015.
    Gwarantuje szybką i elastyczną usługę dostawy
    Stałe badania i innowacje są podstawą jej produktów

Bossini to włoski producent armatury łazienkowej specjalizujący się w zestawach prysznicowych. Włoska marka z reguły oznacza ciekawy i niepowtarzalny design i tak jest również w przypadku produktów tejże firmy. Wśród produktów firmy Bossini jest naprawdę wiele ciekawych i praktycznych rozwiązań.

BWT
BWT

Uzdatnianie wody z BWT (Best Water Technology)

Istotą działalności Grupy BWT jest deklaracja BWT For You and Planet Blue oznaczająca troskę o tworzenie ekonomicznych i przyjaznych środowisku produktów i usług. Od początku istnienia, czyli od 1990 roku, na całym świecie wyznaczamy standardy technologiczne, co pozwoliło nam osiągnąć obecną pozycję europejskiego lidera technologii uzdatniania wody. Celem ponad 2800 pracowników jest zapewnienie klientom prywatnym oraz firmom z sektora przemysłowego, hotelarskiego, handlowego i publicznego, maksymalnego bezpieczeństwa, higieny i zdrowia w codziennym kontakcie z wodą - cennym eliksirem życie. Jest to możliwe dzięki stosowaniu innowacyjnych, ekonomicznych i ekologicznych technologii.

BWT oferuje produkty, systemy oraz usługi z zakresu uzdatniania wody:

► pitnej, ► dla przemysłu farmaceutycznego i procesowej, ► do układów kotłowych i chłodniczych, ► stosowanej w klimatyzacji, ► dla basenów i fontann

Pozycję lidera we wszystkich obszarach uzdatniania wody zawdzięczamy własnym działom Badania i Rozwoju,  dbającym o rozwój technologii i optymalizację procesów dla filtrów, wkładów filtracyjnych i systemów wymiany jonowej do demineralizacji, zmiękczania, dekarbonizacji, technologii membranowych (mikro-, ultra-, nanofiltracji, odwróconej osmozy), generatorów pary czystej, wody ultraczystej, destylacji, systemów UV, generatorów ozonu, membran jonowymiennych, elektrolizy, elektrodializy, elektrodejonizacji, generatorów dwutlenku chloru i pomp dozujących, czyli rozwiązań dla doskonałej jakości wody. Stosując jedyne w swoim rodzaju wysokowydajne membrany do ogniw paliwowych i akumulatorów, BWT wyznacza standardy w dostarczaniu czystej energii na miarę XXI wieku.

Niemal wszędzie, gdzie woda jest potrzebna, produkowane w Europie produkty BWT od lat udowadniają swoją wartość w całej gamie zastosowań - od wejścia wody do budynku (point of entry) do miejsca poboru wody (point of use). Dzięki nowej opatentowanej technologii Magnesium-Mg2+ w filtrach dzbankowych do wody, filtrom do optymalizacji wody w ekspresach do kawy, urządzeń vendingowych, piekarników i pieców parowych, filtrom podzlewowym i dystrybutorom do wody pitnej, możemy zaoferować kompaktowe rozwiązania uzdatniania wody najwyższej jakości także dla klientów końcowych.

Caleffi
Brak opisu
Catalano

Założona w 1967 r. Catalano jest dziś pierwszą włoską firmą, która jest w stanie zaoferować najwyższą jakość produkcji w sektorze wyrobów sanitarnych Made in Italy. Ma unikalną powierzchnię produkcyjną wynoszącą 170 000 m2, z czego 70 000 jest objętych, zatrudnia 240 pracowników, a produktywne maszyny nowej generacji osiągają wydajność prawie 1,500 sztuk dziennie. Liczby te potwierdzają prymat technologiczny i kulturowy oparty na wieloletnim doświadczeniu i potwierdzony licznymi międzynarodowymi uznaniami. Jakość jest traktowana jako moralne zobowiązanie na każdym etapie procesu produkcyjnego. Pełny potencjał naszych maszyn produkcyjnych jest wykorzystywany z najwyższą wydajnością i z poszanowaniem środowiska. Zakłady przemysłowe Catalano wyróżniają się bardzo wysokim stopniem automatyzacji; operacje formowania, wykańczania i przenoszenia są przeprowadzane za pomocą robotycznych systemów najnowszej generacji. Wszystkie procesy opierają się na produktywnej logistyce ukierunkowanej na maksymalne oszczędności energii i zasobów.

Zaprojektowane i wyprodukowane we Włoszech
Catalano inwestuje i produkuje wyłącznie we Włoszech, gdzie każdy produkt jest zaprojektowany i wyprodukowany, aby zapewnić niepowtarzalny standard doskonałości: filozofia produkcyjna firmy zawsze była ukierunkowana na osiągnięcie w pełni włoskiej jakości, którą można podsumować w 4 słowa kluczowe.

WIZJA
Przeznaczony jako umiejętność przewidywania i przedsiębiorczości, dobrze pokazana przez osiągnięcia i projekty, które były pionierskimi koncepcjami w dziedzinie mebli łazienkowych.

WIEM JAK
Bardzo wysoka jakość, wynik kultury przemysłowej, która łączy automatyzację wysokiego poziomu z niepowtarzalnymi możliwościami rzemieślnika rozwijanymi przez wieki na tym obszarze geograficznym.

WARTOŚĆ
Przeznaczony jako dążenie do doskonałości, pasji, ciągłych inwestycji w technologię maszyn, wysoką wydajność całego procesu produkcyjnego, dbałość o potrzeby użytkowników końcowych, produkty o zmniejszonym wpływie na środowisko.

PROJEKT
Przeznaczony jako cały proces planowania, który obejmuje wszystkie aspekty działalności: od produkcji produktu po komunikację i serwis.

Damixa

Damixa to duńska marka jednego z wiodących producentów armatury łazienkowej na rynkach skandynawskich od kilku lat marka ta nie była obecna na naszym rynku ale to na szczęście się zmieniło od 2019r. Firma Damixa powstała w 1932 roku w duńskiej miejscowości Odense. Na początku swjej działalności firma ta zajmowała się produkcją części do motocykli. Od roku 1953 w ofercie Damixy pojawiają się bateie łazienkowe, dzięki precyzji i doświadczeniu z obróbką metali - baterie tej firmy bardzo szybko podbijają skandynawskie rynki.

Innowacyjność marki Damixa ukierunkowała wiele rozwiązań które do dzisiaj wykorzystują praktycznie wszyscy producenci armatury łazienkowej - w 1966r. to właśnie Damixa jako pierwsza firma w Europie wyprodukowała i wprowadziła do obrotu jednouchwytową baterię - która tak naprawdę dzisiaj jest już standardem.

Kolejnym kamieniem milowym w rozwoju armatury łazienkowej jaki światu zaoferowała marka Damixa to uniwersalna nakrętka mocująca w kształcie podkowy który w 1977r. wprowadziła do swoich baterii i jest on dzisiaj wykorzystywany we wszystkich bateriach umywalkowych, kuchennych, bidetowych. Oznaczenie czerwone i niebieskie jakie można często znaleść na praktycznie każdej baterii łazienkowej czy kuchennej to również dzieło Damixy - dzięki ich pomysłowości w prosty i praktyczny sposób można rozróżnić z której strony znajduje się ciepła a z której zimna woda.

Duński producent baterii Damixa był wielokrotnie nagradzany prestiżowymi nagrodami Red Dot Design.

Emco

Dodatki do łazienki EMCO

Jeden z bardziej znanych niemieckich producentów akcesoriów do łazienki. Dodatki Emco podbijają serca klientów przedewszystkim unikalnym designem. Wieloletnie doświadczenie Emco sprawia że wypracowali swój własny unikalny design który bardzo podoba się klientom. Poza ekskluzywnym designem dodatki łazienkowe Emco gwarantują wysoką jakość dzięki czemu na pewno posłużą długie lata. Emco idąc z duchem czasu tworzy na tyle uniwersalne linie akcesoriów że bez problemu można je dopasować do designu armatury łązienkowej praktycznie dowolnego produceta baterii. Akcesoria łazienkowe Emco są objęte 2 letnią gwarancją producenta.

Eurorama

Firma Eurorama została założona w 1972 r. W Quarona, w północno-zachodniej części Włoch (Piemont), w sercu przemysłowej dzielnicy sanitarnej w dolinie Sesi. Dzięki silnemu przemysłowemu powołaniu założyciela, Rino Frigioliniego, dziś z pomocą jego syna Mauro i córki Gabrielli jako znaku ciągłości, firma szybko stała się punktem odniesienia dla jej jakości, szczególnie cenionej przez te rynki. szczególnie uważny wobec tego ważnego aspektu. Przez lata Rubinetterie Eurorama stawała się coraz bardziej punktem odniesienia dla swoich klientów. Niemcy stały się pierwszym rynkiem eksportowym w 1973 roku, ale prawdziwy punkt zwrotny dopiero nadszedł. Dopiero rok później, kiedy zaprojektowano i opracowano pierwszą ceramiczną kasetę dyskową, słynny UNIMATIC. Po ekspansji strukturalnej pierwszego zakładu, w 1976 r. Eurorama rozpoczęła współpracę z technicznie zorientowanymi przedsiębiorstwami wielonarodowymi i po czterech dekadach niektórzy z nich nadal są klientami. Dalsza rozbudowa zakładu była wymagana w 1990 r., Natomiast w 1994 r. Zainaugurowano nowy zakład produkcji ceramicznych wkładów dyskowych, sąsiadujących z oryginalną fabryką. Był rok 2000, kiedy to w nowoczesnej strefie przemysłowej Roccapietra w Varallo Sesia zakład nr. 3 o powierzchni około 10.000 metrów kwadratowych zostało otwarte. Od tego czasu ta strona stała się główną siedzibą firmy. Począwszy od 2005 r., Oprócz dalszego rozwoju i ekspansji w nowych obszarach Europy, Eurorama wkroczyła na Bliski Wschód i kilka innych rynków azjatyckich, udowadniając tym samym uznanie wartości jakościowych oryginalnych włoskich produktów. W 2007 r., Po dziesięciu latach dokonywania inwestycji komercyjnych, rynek włoski stał się również protagonistą osiągającym pierwszą pozycję pod względem obszaru geograficznego dzięki obrotom. Misją Rubinetterie Eurorama S.p.A jest dostarczanie światu kreatywnej i estetycznej koncepcji "włoskiego stylu" poprzez kolekcję ekskluzywnych produktów do dekoracji łazienki i kuchni. Najnowocześniejsza technologia połączona z kreatywnością i włoskim "know how" pozwoliła nam opracować innowacyjne produkty, takie jak TECNOBOX, LOGICO, UNIBOX, wszystkie wbudowane systemy wielofunkcyjne, które zwiększają łatwość instalacji, ale także elastyczność w zakresie wymiany części zewnętrzne w czasie. Wszystko to są po prostu przykłady projektów opracowanych przez Euroramę.

Nasza firma wprowadziła się na rynek jako innowacyjne narzędzie o skoordynowanym designie, którego produkty są dystrybuowane wyłącznie w najbardziej stylowych salach wystawowych w ponad 30 krajach na całym świecie, przy jednoczesnym zapewnieniu ekspertyzy dzięki najważniejszym międzynarodowym zatwierdzeniom, a także EN ISO. Certyfikat 9001. Jesteśmy coraz bardziej przekonani, że "produkować" to przede wszystkim zadowolenie naszych klientów oferujących różnorodne, udane i stabilne produkty wysokiej jakości.

Fernox

Fernox zaistniał jako pierwsza w świecie firma zajmująca się uzdatnianiem wody. Od powstania w 1964 roku, firma charakteryzuje się innowacyjnym, pionierskim podejściem, trwającym po dziś dzień. Obecnie Fernox prowadzi globalną sprzedaż uznanej gamy czołowych produktów oraz usług na rynku globalnym, będąc marką nr 1 w swojej branży. Produkty firmy są energooszczędne, sprawdzają się w różnorakich warunkach i są powszechnie dostępne w wielu państwach. Jako firma, Fernox działa w czterech odrębnych dziedzinach:

    Chemiczne uzdatnianie wody – inhibitory oraz środki czyszczące aż po tłumiki do kotłów oraz uszczelniacze.
    Tradycyjne produkty instalacyjne – pasty i środki lutownicze oraz pasty uszczelniające.
    Akcesoria – pompy Powerfluching, odkamieniacze oraz filtry.
    Technologie odnawialnych źródeł energii -preparaty oraz środki czyszczące do pomp ciepła i systemów solarnych.

Wybitne osiągnięcia firmy Fernox są wynikiem jej przywiązania do obszernych, własnych badań oraz dążenia do ciągłego rozwoju. Doprowadziło to do powstania innowacyjnych produktów, które umożliwiły firmie Fernox uzyskać czołową pozycję, jako jedyna swojego rodzaju firma działająca na całym obszarze i przekraczająca granicę tradycyjnego rynku grzewczego. Firma zwraca również uwagę na coraz ważniejszą sferę technologii odnawialnych źródeł energii ze szczególnym uwzględnieniem systemów solarnych oraz gruntowych i powietrznych pomp ciepła.

Flowair
Brak opisu
Fondital

Fondital to włoska firma której założycielem był Silvestro Niboli który rozpoczą działalność w latach 70 XXwieku. Charyzma i ciężka praca sprawiły że firma Fondital stała się jedną z największych grup przemysłowych i obecnie jest dzisiaj liderem we Włoszech. Marka ta specjalizuje się przedewszystkim w produkcji aluminium stą też bardzo dobrej jakości aluminiowe grzejniki do domów w tym rónież grzejników łazienkowych

Franke

Armatura kuchenna Franke

Firma Franke jest wiodącym producentem wysokiej jakości produktów sanitarnych przeznaczonych do wyposażenia kuchni. Te szwajcarskie przedsiębiorstwo założone w roku 1911 w mieście Rorschan założone przez Hermana Franke, zajmowało się na początku swojej działalności produkcją blach. Przez kolejne lata działalności firma Franke bardzo się rozwinęła i stała się globalną instytucją posiadającą 67 filii w ponad 40 krajach w tym w Polsce. Zadrudnia ponad 9000 pracowników i działa na pięciu kontynentach. Franke bardzo wysoko podnosi sobie poprzeczkę aby zaoferować swoim klientom produkty, które będą satysfakcjonujące i innowacyjne. Po śmierci głównego fundatora władzę w firmie przejął syn Hermana Franke - Walter Franke, a następnie interes przeszedł w ręce rodziny Pieper. W wyniku przeobrażeń zarówno personalnych jak i technologicznych marka Franke stała się sanitarną potęgą oferującą wysokiej jakości asortyment a także oryginalny design. Dbając wciąż o podnoszenie kompetencji pracowników oraz współpracę z wybitnymi jednostkami z branży, firma Franke stale podnosi standardy dotyczące perfekcyjnej produkcji czym zdobyła ogromną popularność na całym świecie. Od 1993 roku firma ta działa na polskim rynku. W 1996 roku powstała pierwsza fabryka Franke w Polsce, która zajmuje się produkcją produktów dostosowanych do potrzeb naszego lokalnego rynku. Polscy klienci bardzo cenią sobie staranne wykonanie i dobrze wyważony stosunek jakości do ceny. Jak już wcześniej podkreślaliśmy, miarą sukcesu Franke jest nieustanny postęp i wzrost satysfakcji klientów. A szerokim asortymencie tego producenta można znaleźć nowoczesne i ergonomiczne zlewozmywaki a także wiele innych elementów, które są niezbędne do stworzenia funkcjonalnego pomieszczenia, mamy na myśli m.in. korek do zlewu, młynek do odpadów, syfon, dozownik do płynu mycia naczyń i wiele wiele innych przydatnych produktów. Dużą populajnością wśród kupujących cieszy się niezawodna armatura kuchenna między innymi baterie kuchenne Franke Pola, baterie kuchenne z wyciąganą wylewką Franke Neptune oraz Franke Coxy. Asortyment marki Franke jest bardzo szeroki i obejmuje również takie urządzenia jak okapy kuchenne, płyty grzewcze, chłodziarki, zmywarki czy ekspresy do kawy, dzięki czemu można wyposażyć kompleksowo, harmonijnie i sylowo pomieszczenie kuchenne. Franke posiada liczne wyróżnienia i nagrody przyznawane ich artykułom co świadczy o jakości proponowanych rozwiązań i jest gwarancją długiej, bezawaryjnej ekspoatacji. Wśród licznych nagród można wymienić m.in.: tytuł IF Design Award 2016, nagrody konsumenckie KitchenInnovation of the Year 2016 oraz Golden Award dla linii Frames by Franke.

Artykuły Franke to maksymalna praktyczność, pozwalają wyposażyć centrum każdego domu, jakim jest kuchnia, we wszystkie niezbędne sprzęty kuchenne. Wśród nich znajdziemy zlewozmywaki wykonane z wysokogatunkowych materiałów, m.in. stali szlachetnej z której ta firma korzysta od ponad 100 lat. Stal ta dzięki obecności niklu i chromu posiada wzmożoną odporność na wahania temperatury, jest higieniczna a także trwała. Prodecent wykorzystuje również Fragranit, czyli surowiec, który nie jest podatny na plamy oraz zabezpieczony technologią Sanitized, który ogranicza namnażanie się bakterii nawet o 99%. Kompozyt Tectonite to również ważny składnik używany w procesie produkcyjnym, jest on solidny, nie blaknie pod wpływem promieni UV co jest bardzo istotne przy umieszczeniu zlewozmywaka w okolicy okna. Wszystko to gwarantuje perfekcyjny wygląd, pozwala skutecznie usuwać zabrudzenia a także pozwala na sprawne i bezpieczne przyrządzanie posiłków. W zależności od potrzeb można wybrać zlewozmywak granitowy, jednokomorowy, podwieszany lub zlew dwukomorowy. Wśród najpopularniejszych zlewozmywaków Franke znaleźć można takie modele jak Franke Sirius, France Maris oraz Franke Basis BFG 611-62. Zlewozmywaki dostępne są w wielu formatach i kolorach, dlatego każdy wiebierze coś idealnego dla siebie.

Wszystkie wyroby Franke pochodzą z polskiej dystrybucji i mają gwarancję producenta. 

Bardzo bogaty asortyment wzorów, kształtów baterii pozwala każdemy klientowi dopasować i wybrać najodpowiedniejszy zlew oraz baterię kuchenną której będzie używał przez długie lata.

Gaboli Luigi

Włoska firma założona w 1957 roku przez jej założyciela Luigi, w rejonie Cusio w Piemoncie, Gaboli Luigi to rodzinna firma rzemieślnicza. Obecnie prowadzona przez jego synów Zuzanna, Claudio i Gian Paolo, z włączeniem trzeciej generacji, Rubinetteria Gaboli Luigi z pasją kontynuuje produkcję kranów do łazienki i kuchni.

Wykorzystanie certyfikowanych surowców, kontrola każdej fazy cyklu produkcyjnego oraz poświęcenie szczególnej uwagi testom końcowym są podstawą do zapewnienia naszym klientom prawdziwego produktu MADE IN ITALY o doskonałym stosunku jakości do ceny. Wyniki uzyskane w ostatnich latach wytworzyły różne nowoczesne i eleganckie linie, gwarantujące wysoki poziom jakości i satysfakcjonujące nie tylko rynek krajowy, ale także międzynarodowy.

Nasze ciągłe zaangażowanie w oferowanie asortymentu kranów wyprodukowanych we Włoszech, gwarantujących INNOWACJE, DESIGN, JAKOŚĆ i BEZPIECZEŃSTWA dla naszych klientów, to główna cecha Rubinetteria Gaboli Luigi.

Geberit

Szwajcarski producent Geberit określany jest jako europejski prekursor technologii sanitarnej. Firma ta jako pierwsza opracowała i opatentowała spłuczkę podtynkową do wc. Dziś jest to międzynarodowa grupa , która cieszy się ogromnym uznaniem nie tylko na rynkach europejskich, ale i światowych. Swoje fabryki posiada już nie tylko w Szwajcarii, ale i Austrii czy Niemczech. Grono wiernych klientów stale rośnie – Geberit prowadzi działalność już od 1874 roku, co pozwoliło firmie na zdobycie cennego doświadczenia oraz dokładne poznanie oczekiwań klientów. Zaowocowało to stworzeniem bogatej oferty ceramiki i armatury łazienkowej dopasowanej do różnych potrzeb klienta i aranżacji wnętrz zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym stylu. To przede wszystkim proste formy, wyrafinowana elegancja, a także wyjątkowa funkcjonalność i innowacyjne technologie, które zapewniają nie tylko wygodne użytkowanie, ale i oszczędność wody oraz łatwość w utrzymaniu w czystości.

Spłuczki podtynkowe Geberita to jedne z najbardziej niezawodnych urządzeń sanitarnych jakie kiedykolwiek zostało stworzone. Stelaże podtynkowe Geberit są objęte 10 letnią gwarancją producenta oraz posiadają 25 letnią gwarancję dostępności części zamiennych. Najpopuarniejsze produkty Geberita to stelaż Geberit Duofix UP320 111.320.00.5, przyciski serii Sigma oraz spłuczki Delta wraz z przyciskami. Koncern Geberit stale się powiększa i wchłania kolejne firmy z branży sanitarnej jak np. Koło, Keramag i kilka innych.

Ofertę Geberita stanowią poza kultowymi stelażami i przyciskami do wc, umywalki ceramiczne, systemy instalacyjne Mepla, Monolith, syfony do wanien umywalek, podwieszane miski ustępowe, systemy Aquaclean, elektroniczne baterie umywalkowe do pomieszczeń użyteczności publicznej.

Geberit / Ideal Standard

Geberit + Ideal STandard to idealne połączenie markowych producentów których wyposażenie łazienki może zawitać i do Twojego domowego pokoju łazienkowego. Geberit to szwajcarska marka znana z najlepszych na rynku spłuczek podtynkowych, natomiast firma Ideal Standard to wiodąca belgijska marka zajmująca się głównie produkcją ceramiki sanitarnej. Połączenie tych 2 producentów daje finalnie super produkt który spełnia oczekiwania wielu klientów.

Geberit / Villeroy Boch

To co najlepsze do Twojej łazienki zestawy podtynkowe do wc najlepszych producentów w branży sanitarnej. Mowa tu o spłuczkach podtynkowych Geberit Duofix które skompletowaliśmy z ceramiką sanitarną Villeroy&Boch. Oferowane przez nas zestawy są kompletne i zawierają wszystko czego będzie potrzebował Twój fachowiec by móc zamontować Tobie dany zestaw w łazience. Wszystkie zestawy podtynkowe wc w konfigiracji Geberit + Villeroy Boch składają się ze stelaży marki Geberit - wśród nich są spłuczki typów UP100, 320 lub 720. W zależności od budżetu jakim dysponuje klient może dopasować odpowiednią propozycje dla siebie. Jeśli z kolei chodzi o ceramikę to tutaj znajdziemy tylko i wyłącznie miski VB między innymi z serii Avento, Subway, O.Novo i kilku innych.

Geberit + Catalano

Wybuchowa mieszanka jakości i designu w Twojej łazience. Stelaże podtynkowe do wc jednej z najlepszych marek w branży - Geberit w zestawach z ceramiką sanitarną włoskiej marki Catalano. Oferowane przez nas zestawy podtynkowe do wc zawierają wszystko czego będziesz potrzebował do swojej łazienki by normalnie móc korzystać z toalety i zarazem napawać się piękną i harmonijną stylistyką oferowanych przez nas produktów. Komplety które sprzedajemy skłądają się ze spłuczki podtynkowej Geberita - najczęściej z kultowego modelu Duofix UP320, ale mogą się również trafić inne typy ale jest to jasno i wyraźnie określone w opisie każdego setu. Oczywiście do stelaży są dołączane dodatki w postaci wsporników montażowych, maty wygłuszającej poprzez przycisk spasowany do designu miski Catalano wraz z deską wolnoopadającą.

Geberit + Grohe

Dwóch konkurencyjnych producentów Geberit i Grohe, stworzyliśmy kompromisowe zestawy podtynkowe do wc w których występują spłuczki podtynkowe Geberita w konfiguracji z ceramiką Grohe oraz odwrotnie stelaże podtynkowe do wc Grohego w zestawieniu z ceramiką Geberita ( od niedawna koncern Geberit wchłonął Sanitec-a ). To co najlepsze u obu producentów oferujemy Wam klienci byście byli zadowoleni. Wśród spłuczek podtynkowych Geberita jakie występują w naszych setach można znaleść stelaże Duofix UP320 i UP100 z kolei od Grohe kultowy Raipd SL w konfiguracjach z najrózniejszymi przyciskami spłukującymi. Najchętniej kupowane zestawy to mix spłuczki Geberit UP320 wraz z pzyciskiem Sigma30 i ceramiką Grohe Cube - idealne do kubistycznych łazienek.

Geberit + HomeMade

Produkty składające się głównie z wyrobów marki Geberit w połączeniu z innymi mniej znanymi producentami. Zazwyczaj są to pojemniki na kostki higieniczne, przekładki akustyczne.

Geberit + Roca

Symbioza 2 świetnych marek w podtynkowych zestawach do wc w Termico. Spłuczki podtynkowe szwajcarskiego Geberita oraz miski ustępowe podwieszane hiszpańskiej Roca. W zależności od stylu w jakim wyposażasz swoją łazienkę znajdziesz u nas gotowe propozycje wielu podtynkowych kompletów do wc które idealnie spasują z Twoją wizją designu w łazience. Znajdziesz tu zestaw o obłych jak i kubistycznych kształtach czyli to co jest obecnie najbardziej na topie.

Geberit/Duravit

Zestawy podtynkowe do wc składające się głównie ze stelaży podtynkowych firmy Geberit w połączeniu z ceramiką sanitarną niemieckiego Duravita. Najróżniejsze konfiguracje umożliwiające dopasowanie klientowi jego własnego stylu który najlepiej będzie sprawdzał się w jego łazience. Zestawy są kompletne i z reguły wystarczy kliknąć, kupić - dać monterowi do poskładania i można korzystać. Można tu znaleźć zarówno kształty kubistyczne jak i obłe.

Grohe

Niemiecki design, precyzja i wytrzymałość – tymi cechami bez wątpienia wyróżniają się produkty marki Grohe. Jest to szeroko pojęta armatura kuchenna i łazienkowa, tzn. baterie umywalkowe oraz wannowe, prysznice ręczne oraz systemy prysznicowe, systemy spłukujące czy instalacyjne. Marka stawia na harmonijne połączenie unikalnego designu z wyjątkową funkcjonalnością oraz ekonomicznymi rozwiązaniami.

Grohe słynie z nowoczesnego, minimalistycznego wzornictwa, wielokrotnego testowania odporności na korozję i wytrzymałości oraz zastosowania innowacyjnych systemów jak na przykład:

  • • SmartControl – system prysznicowy umożliwiający pełną kontrolę nad natężeniem oraz temperaturą strumienia wody
  • • Sense – system chroniący przed zalaniem łazienki (wykrywa przecieki, śledzi wilgotność powietrza, a także odcina dopływ wody i informuje o wykrytym zagrożeniu)
  • • EcoJoy – technologia pozwalająca na oszczędność wody
  • • DreamSpray – technologia stosowana we wszystkich systemach prysznicowych Grohe; zapewnia regularny strumień wody z każdej dyszy
  • • i wiele więcej.
Grohe + Bossini

Włoski design - Bossini, niemiecka jakość Grohe. Duet dwóch marek w najróżniejszych konfiguracjach podtynkowych systemów prysznicowych. Zestawy Grohe&Bossini składają się zazwyczaj z elementów podtynkowych i sterujących Grohe a z Bossiniego są wykorzystywane słuchawki lub deszczownice które są naprawdę wysokiej jakości europejskimi produktami.

Grohe + Koło
Brak opisu
Grohe/Bossini
Brak opisu
Grohe/Hansgrohe
Brak opisu
Grohe/Viega
Brak opisu
Grohe+Roca

Podtynkowe zestawy do wc składające się ze spłuczek podtynkowych wc marki Grohe serii Rapid SL wyposażone w najróżniejsze przyciski spłukujące z reguły z kostkarkami. Jako główne miski ustępowe w takich setach są wykorzystywane ubikacje wiszące marki Roca z reguły z deskami wolnoopadającymi. Na pewno nie może wśród takich zestawów zabraknąć pakietów z miskami Roca Gap czy też kultową Inspirą.

Grundfos

Grundfos to duńska firma która obecnie posiada status giganta wśród producentów pomp przeznaczonych do zwykłego użytku domowego poprzez pompy przemysłowe i wiele innych. Po wielu latach budowania marki i świadomości klientów pompy Grundfosa stały się jednym z liderów w dziedzinie nowoczesnych pomp i trendów technologii wody. Produkty Grundfosa służą zarówno ludzkości jak i środowisku - o tym jak ważna jest woda dla każdej istoty żywej wszyscy doskonale wiemy. Światowy lider jakim jest Grundfos dyktuje warunki gry w branży pompowej, projektują, produkują, sprzedają i serwisują jedne z najlepszych i najmniej zawodnych pomp na świecie. Pompy Grundfosa są stosowane praktycznie w każdej gałęzi codziennego życia od systemów ciepłowniczych, wodociągowych czy też przy oczyszczalniach wody. Decydując się na pompę Grundfosa na pewno nie dokonasz złego wyboru.

Hamberger

Deski wc Hamberger Cedo

W 1912 Hamberger zaczął produkować deski sedesowe. Dzisiaj Hamberger Sanitary GmbH w Rohrdorf w Niemczech jest jednym z wiodących niemieckich producentów desek sedesowych. Nasza reputacja jest wynikiem naszego tradycyjnego ducha innowacji i dobrze ukierunkowanej, zorientowanej na rynek polityki produktu. Ale jest to również bezpośredni wynik konsekwentnego przywiązania do jakości, autentycznego talentu do atrakcyjnych i nowoczesnych wzorów oraz wymagających standardów higieny naszych produktów. W ofercie posiadamy wielw desek sedesowych będących niemal idealną kopią oryginalnym desek do najpopularniejszych misek ustępowych na rynku - chcesz zaoszczędzić trochę kasy na desce - kup Hambergera.

Hansgrohe

Ponadczasowy, klasyczny design w połączeniu z innowacyjnymi technologiami sprawia, że armatura łazienkowa i kuchenna Hansgrohe cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Są to między innymi baterie umywalkowe, bidetowe, wannowe, prysznicowe, a także kuchenne.


Hansgrohe to dbałość o ekologię. Zarówno wykorzystane do ich produkcji surowce, jak i same procesy produkcyjne są przyjazne środowisku. Zastosowane technologie pozwalają na odpowiedzialną gospodarkę zasobami wodnymi (rozwiązania dające pełną kontrolę nad strumieniem wody), a także energetycznymi. Producent ten należy do pionierów w dziedzinie zrównoważonego rozwoju oraz ochrony środowiska naturalnego.


Producent zadbał o to, by armatura była funkcjonalna i estetyczna. Atrakcyjny design oferowanych produktów jest zasługą znanych i cenionych producentów, którzy współpracują z marką Hansgrohe. Jest to między innymi Philippe Starck, Antonio Citterio, Patricia Urquiola, Edward Barber & Jay Osgerby, Jean-Marie Massaud i wielu innych.

Hansgrohe / Bossini
Brak opisu
Hansgrohe / Kludi
Brak opisu
Heimeier
Brak opisu
Honeywell

Honeywell - czym się zajmujemy

Od ponad 100 lat firma jest związana z produkcją najróżniejszych regulatorów ciśnienia wody, filtrów do wody a także wielu innych bardzo specjalistycznych urządzeń dla lotnictwa i kilku innych branż.

Ideal Standard

Ideal Standard to firma produkująca wysokiej jakości baterie i ceramikę. Wyróżnia ją przede wszystkim wysoka jakość produktów, dzięki starannie wyselekcjonowanym surowcom oraz zaawansowanym procesom wytórczym spełniającym rygorystyczne normy europejskie. Filozofią Ideal Standard jest tworzenie idealnej przestrzeni łazienki. Ideal Standard rozpoczęła swoją działalność w roku 1901, wtedy to powstała pierwsza ich fabryka w Belgii. Od tamtej pory firma ta bardzo się rozwinęła i obecnie posiada 18 zakładów wytwórczych i zatrudnia ponad 9500 wykwalifikowanych pracowników. Ich wyroby docierają w odległe rejony świata. Firma posiada liczne certyfikaty wydajności i efektywności energetycznej, które zostały przyznane za troskę o zminimalizowanie negatywnego wpływu działalności na środowisko naturalne. Połączenie ekologicznego podejścia z pasją do kreacji rzeczy użytkowych daje zadowolenie konsumentów ich produktów oraz ekspertów. W asortymenie tego producenta można znaleźć liczne pozycje sanitarne niezbędne do wyposażenia domu w wysokiej jakości produkty, które cechuje niebanalne wzornictwo. Są to zarówno wyroby przeznaczone do łazienek jak i kuchni. W ofercie Ideal Standard znaleźć można m.in. umywalki (nablatowe, wiszące, narożne, wpuszczane w blat), miski WC, pisuary, bidety oraz deski sedesowe. Aby wyposażyć kompletnie łazienkę w niezbędne sprzęty Ideal Standard wytwarza również kabiny prysznicowe, drzwi prysznicowe a także wanny i baterie łazienkowe (bidetowe, umywalkowe, prysznicowe natynkowe, umywalkowe zarówno ścienne jak i stojące, baterie wannowe wolnostojące, natynkowe, wielootworowe a także podtynkowe). Ideal Standard daje nam możliwość dużego wyboru wśród wielu kształtów i różnorodności stylistycznej. Znajdzie się coś dla miłośników zgeometryzowanych kształtów a także prostokątnych linii i tych którzy preferują bardziej opływowe formy. Produkty tej firmy to nie tylko funkcjonalność i wygoda ale również, dzięki dbałości o każdy szczegół, piękne dopełnienie wystroju pomieszczenia. Modele Ideal Standard Strada to nowoczesny design i różnorodność rozmiarów wyrobów co pozwala dopasować produkty zarówno do większych jak i mniejszych łazienek. Naturalną harmonię zapewniają elementy z kolekcji Ideal Standard Tonic II, Idea Standar Tesi oraz Ideal Standard Connect, Idaa Standard Dea. Wariant Ideal Standard Melange cieszy się dużą popularnością wśród klientów poszukujących baterii łazienkowych. Przykładem nowatorskich pomysłów firmy może być m.in. miska WC Ideal Standard Tesi Aquablade - zastosowano tu technologię bezkołnierzową połączoną z efektywnym spłukiwaniem co pozwala na zredukowanie ilości zużywanej wody i gwarantuje maksymalny poziom higieny. 

Podsumowując, artykuły firmy Ideal Standard przeznaczone są dla wszystkich klientów, którzy poszukują produktów wysokiej jakości, pięknych, nowoczesnych i wyprodukowanych z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Instal Projekt
Brak opisu
Kessel

Kessel to jedna z niemieckich firm specjalizujących sie w produkcji wszelkiego rodzaju odpływów ścieków do łazienek i domów. W ofercie sklepu posiadamy odwodnienia liniowe Kessel Compact oraz odpływy ścienne Kessel Scada.

Kludi

Producent armatury łazienkowej Kludi to rodzinna firma która powstała w 1926r w niemieckiej miejscowości Menden. Na przestrzeni kilkudziesięciu lat istnienia firma ta stała sie jedną z czołowych i uznawanych marek wśród producentów armatury łazienkowej i kuchennej. Poza bateriami w szerokim asortymencie Kludi znajdują się również akcesoria łazienkowe, systemy odpływowe do umywalek, wanien i brodzików. O wysokiej jakości produktów firmy Kludi świadczą bardzo rygorystyczne kontrole procesów produkcyjnych dzięki czemu armatura Kludiego cieszy się na rynku bardzo dobrą jakością swoich produktów. Wyroby marki Kludi wyróżnia wyjątkowa wytrzymałość, a także elegancki design. To znacznie więcej niż niezbędna w każdej łazience oraz kuchni armatura. To także unikalna stylistyka umożliwiająca dopasowanie do wnętrza i stworzenie niepowtarzalnej aranżacji. Kludi specjalizuje się w produkcji baterii łazienkowych i kuchennych, syfonów oraz zestawów prysznicowych. Mając na uwadze różne potrzeby klientów, producent zadbał o kilka serii armatury, które doskonale wkomponują się we wnętrza urządzone zarówno w klasycznym, jak rustykalnym, purystycznym czy nowoczesnym stylu. Armatura Kludi to trwałe rozwiązania na długie lata. Wykonana została bowiem z chromowanej stali oraz mosiądzu. Jest odporna na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, a także nie niszczeje pod wpływem wilgoci. Nie traci również swoich walorów estetycznych i jest łatwa w utrzymaniu w czystości. Kludi to niemiecka firma rodzinna z prawie 100-letnim doświadczeniem w produkcji armatury łazienkowej i kuchennej. Aktualnie asortyment produkowany jest w aż 5 fabrykach w Europie.

Do najpopularniejszych serii baterii łazienkowych Kludi zaliczają się baterie serii Ameo, Blanace, E2, Ambienta,  Bozz i kultowa Zenta. W każdej z powyższych lini armatury łazienkowej każdy klient znajdzie coś dla siebie. Mnogość podtypów baterii pozwala praktycznie każdemu klientowi dopasować produkty najbardziej odpowiadające jego upodobaniom i potrzebą. W ofercie producenta Kludi można znaleść kilkadziesią najróżniejszych typów baterii umywalkowych które różnią się między sobą wysokością, wersje z korkiem lub bez.

Wszystkie produkty marki Kludi które zakupią państwo u nas są objęte gwarancją producenta. 

Kludi / Grohe

Kludi i Grohe to dwóch bardzo znanych niemieckich producentów armatury łazienkowej i kuchennej. W naszej obszernej ofercie posiadamy wiele kompletnych zestawów podtynkowych które składają się z elementów wymienionych wcześniej producentów. Mimo iż są to 2 różne marki wiele elementów mają spójnych pod względem wizualnym dzięki czemu można sparować je w taki sposób że zestaw zyska bardzo dużo na designie i funkcjonalności a korzyścią dla klienta jest bardziej przyswajalna cena za cały komplet. Z reguły gdy element podtynkowy i mieszający jest od Grohe to wówczas deszczownica i zestaw prysznicowy są od Kludiego. Opcji jakie posiadamy w ofercie jest wiele - dla każdego klienta zajdzie się ten idealny zestaw.

Koło

Marka Koło to przede wszystkim innowacyjność, trwałość i szeroko pojęta ekologia procesu produkcji. Koło oferuje szeroki zakres produktów wyposażenia łazienek. 

Laufen
Brak opisu
Lavita
Brak opisu
MKW
MKW

Producent desek sedesowych kompatybilnych z wiszącymi miskami do wc czołochych producentów na rynku.

Omnires
Brak opisu
Paffoni

Historia powstania firmy Paffoni

Nasza historia rozpoczęła się w 1953 roku w Pognie, gdzie nadal mamy swoją siedzibę i zakłady produkcyjne. To opowieść oparta na wartościach i konkretności, pasji do naszej pracy i naszego terytorium. Nasz sukces jest w całości włoski, nasze baterie zostały zaprojektowane i wykonane z połączenia kreatywności i ręcznej pielęgnacji typowej dla Made in Italy z potencjałem firmy przemysłowej. Wspólnym wątkiem zawsze była funkcjonalność produktu: dbałość o proste i merytoryczne kształty, wykorzystanie surowców zgodnych z międzynarodowymi regulacjami, zastosowanie najlepszych innowacji technologicznych w celu uzyskania produktu zdolnego do doskonałej integracji z jego głównym przeznaczenie: woda.

Motto Paffoni

„Opowiadanie historii Rubinetterii Paffoni jest jak opowiadanie historii mojej rodziny. Zachowując tego samego ducha kierowniczego, co mój ojciec Roberto od 1953 roku, do dziś moja rodzina i ja pracujemy z takim samym zaangażowaniem i oddaniem. Przez lata się rozwijaliśmy, ale jakość zawsze pozostaje nieodzowną wartością, rdzeniem naszej firmy: jakość tego, co produkujemy, jakość tego, jak to robimy i jakość ludzi, z którymi pracujemy. „

Co wyróżnia markę Paffoni

Zadowolenie naszych klientów zależy nie tylko od naszych produktów, ale także od naszych usług. Dbałość o innowacje technologiczne i ciągłe doskonalenie procesów pozwalają nam nie tylko stworzyć produkt o doskonałym stosunku jakości do ceny, ale także dostarczyć go w bardzo krótkim czasie. Poszukiwanie jakości z każdego punktu widzenia jest dla nas celem strategicznym, w który przez lata zainwestowaliśmy ważne środki, aby wspierać zarówno innowacje produktowe, jak i procesowe, o czym świadczy również Certyfikat Jakości Firmy zgodny z normą UNI EN ISO 9001: 2015.

Polana
Brak opisu
Ravak

O firmie Ravak

Jeden z największych czeskich producentów wanien akrylowych, posiadający w swojej ofercie również armature łazienkową oraz umywalki konglomeratowe.

Roca

78 zakładów produkcyjnych i 22 000 zatrudnionych pracowników – bez wątpienia Roca należy do światowych liderów w sektorze wyposażenia łazienki. Fabryki Roca znajdują się także w Polsce (w Gliwicach oraz Gryficach). Producent oferuje niezwykle bogaty wybór baterii, ceramiki, brodzików, baterii łazienkowych i kuchennych, kabin prysznicowych, wanien, stelaży podtynkowych, urządzeń do hydromasażu, mebli łazienkowych oraz akcesoriów – wszystko, co jest potrzebne do funkcjonalnego, a przy tym stylowego wyposażenia łazienki. Produkty Roca to niezwykłe bogactwo kształtów i kolorów. To również innowacyjne technologie, procesy zrównoważonej produkcji, ekologiczne technologie, higiena i oszczędność. Wykorzystane w nich rozwiązania umożliwiają pełną kontrolę nad przepływem wody. Roca to także materiały łatwe w utrzymaniu w czystości, co jest niezwykle ważne szczególnie w łazience oraz kuchni. Ceramika i armatura jest odporna na wpływ wilgoci, a także nie ulega zniszczeniu na skutek częstego stosowania antybakteryjnych środków czyszcząco-pielęgnacyjnych. Do najpopularniejszych serii ceramiki sanitarnej marki Roca to Gap oraz Inspira.

SCHELL

Niemiecka firma mającą swoją siedzibe w Olpe została założona w 1932 roku przez Huberta Schella. Stworzył przedsiębiorstwo odnoszące sukcesy w skali międzynarodowej przywiązując się do siagłości i solidności.Decydując się na markę Schell wybierają państwo produkty najwyższej jakości , innowacyjnie technologicznie z wyszukanym wzornictwem wysokiej jakości produkt "Made in Germany"

Schwab

Schwab to niemiecka firma która powstała w 1911roku w Pfullingen - na początku swojej działalności firma zajmowała się produkcją drewnianych drzwi i futryn z drewnianych odpadów z produkcji desek sedesowych. Od zakończenia wojny w 1945 w wyniku braków surowców jakim było drewno założyciel firmy Charles Schwab podją decyzje o zmianie stosowanych surowców z drewna na tworzywa sztuczne i zmienił profil działalności wraz z nazwą firmy na Schwab Plastic Plumbing. W latach 50 XX wieku firma Schwab wprowadziła natynkowe spłuczki do wc wykonane z tworzywa sztucznego.

W latach 60 XX wieku Schwab poszerzył produkcję o spłuczki podtynkowe dzięki czemu stał się jedną z nielicznych producentów tego typu rozwiązań. Dzięki pomysłowości i innowacyjnym rozwiązaniom jak na tamte czasy Schwab opatentował proaktycznie wszystkie możliwe podtynkowe rozwiązania dla wszystkich wewnętrznych elementów spłuczek podtynkowych.

Od lat 80 20 wieku firma Schwab rozpoczęła produkcję podtynkowych spłuczek do zabudowy lekkiej ( przykręcane do ściany i obudowywane płytami GK) w krótkim czasie stały się one flagowym produktem firmy i do dnia dzisiejszego w wielu krajach Europy cieszą się dużą popularnością.

Schwab + Roca

Niemiecka jakość spłuczek podtynkowych Schwab z hiszpańskim potentatem ceramiki sanitarnej Roca. Oferowane przez nas zestawy podtynkowe do wc gwarantują spójność pod względem techniczno-wizualno-funkcjonalnym. To co najlepsze oferuje Schwab kupisz u nas w komplecie w kilku konfiguracjach z ceramiką Roca. Wśród gotowych propozycji znajdą się miski Roca Gap, Debba, Victoria, Inspira i kilka innych. Większość zestawów podtynkowych do wc opartych na spłuczce podtynkowej Schwab to wersja Duplo380 charakteryzująca się bardzo wąską szerokością bo tylko 38cm co jest wśród wielu klientów bardzo porządaną wielkością z racji małej wolnej przestrzeni w remontowanej łazience.

Schwab + Villeroy&Boch

Niemieccy producenci to z reguły gwarancja super jakości - nie inaczej jest w przypadku oferowanego przez nas zestawienia spłuczek podtynkowych marki Schwab z miskami wiszącymi wc Villeroy&Boch. Najbardziej cenioną przez klientów zaletą stelaży podtynkowych Schwaba jest ich szerokość - model spłuczki Duplo 380 który jest jednym z najwęższych stelaży wc jakie można kupić na rynku. Z kolei ceramika sanitarna VB uchodzi za topową w końcu jest to jeden z najstarszych producentów ceramiki na świecie, takie kultowe wręcz serie jak Subway 2.0, Memento, Omnia są wręcz symbolami luksusowej łazienki.

SFA
SFA

Francuska marka SFA to firma istniejąca od ponad 60 lat na rynkach europejskich - jedną z ambicji firmy SFA było umożliwienie każdemu prostemu użytkownikowi łatwej instalacji urządzenia wyposażenia sanitarnego łazienek i kuchni w praktycznie dowolnym miejscu bez konieczności wykonania trudnych i skomplikowanych prac remontowych. Produkt jakim jest SFA Sanibroyeur był na swe czasy najbardziej innowacyjnym urządzeniem jakim był pomporozdrabniacz do wc. Grupa SFA należy do grona liderów światowych rynków z zakresu wyposażenia sanitarnego - zwłaszcza odprowadzaniu ścieków. Produkty francuskiego SFA spełniają najbardziej rygorystyczne normy dzięki czemu spełniają oczekiwania wielu klientów.

Trochę o historii SFA...

1958r. to rozpoczęcie działalności w zakresie projektowania wyposażenia oczyszczalni ścieków. Punktem zwrotnym i początkiem bardzo dynamicznego rozwoju firmy było opracowanie rozdrabniacza do toalet - Sanibroyeur-a. Urządzenie jest sprzedawane w dalszym ciągu do dzisiaj.

lata 1970-1980 to ekspansja firmy na rynki europejskie oraz Amerykę Północną.

1990-2000 SFA tworzy jedną z pierwszych grup przemysłowych we Francji która wdrożyła certyfikację jakości.

2000-2010 Rzowój Grupy Sfa i dążenie do zaspokajania potrzeb każdego użytkownika prowadzi do stałego poszerzania oferty i wprowadza zaawansowane technologicznie przepompownie Sanicubic przeznaczone do obsługi całych budynków.

2010-2018 SFA świętuje 60 lecie powstania.

Gdyby nie innowacyjność firmy SFA i pomysł sprzed 60 lat to żyłoby się znacznie trudniej. Idea pomporozdrabniaczy jakie stworzyła SFA to dzisiaj jeden z wyznaczników jakości tego typu produktów na rynku.

Silfra
Brak opisu
Spirotech
Brak opisu
Steinberg

Steinberg to niemiecki producent ekskluzywnej armatury łazienkowej dedykowany dla klientów ceniących niepowtarzalny design. Baterie łazienkowe Steinberga z takich serii jak 100, 135, 260 są klasą same w sobie. W Steinbergu znajdziesz to co najlepsze w Twojej łazience. Baterie tej firmy są wykonane z niesamowitą precyzją zapewniając wieloletnie bezawaryjne działanie.

Tece

Firma Tece to niemiecki producent stelaży podtynkowych, przycisków spłukujących oraz wielu innych praktycznych produktów mających zastosowanie w każdej łazience. Są to również między innymi systemy ogrzewania podłogowego, odpływy łazienkowe lecz tych my obecnie nie posiadamy w swojej ofercie.

Tece + Roca

NIemiecki producent stelaży podtynkowych Tece oraz hiszpański król ceramiki sanitarnej Roca - takie połączenie to mieszanka nowoczesnego designu i super jakości. Jeśli nie chcesz wydać zbyt dużo pieniędzy na zakup gotowego podtynkowego systemu do wc to powinieneś skorzystać z naszej oferty podtynkowych zestawów. Są one dopasowane pod kątem spójnego designu, oczywiście są ze sobą w pełni kompatybilne. Jakość niemieckiego Tece i hiszpańskiej Roca są doskonale znane wszystkim klientm - te firmy nie istnieją od wczoraj lecz od kilku dekad na rynkach Europy.

Teka

Teka to niemiecki producent sprzętów i wyposażenia kuchni i łazienek z ponad 100 letnią tradycją. Innowacyjne rozwiązania, nowoczesny design, atrakcyjne ceny i wysoka jakość to cechy charakterystyczne dla produktów Teka. Od zawsze kuchnia była na celowniku tej firmy stąd też dobra pozycja na rynku tej firmy w technice kuchennej. Zlewy i baterie kuchenne Teka goszczą w wielu domostwach klientów na całym świecie. W armaturze łazienkowej poczynania Teki są również znaczące - posiada kilka kultowych serii baterii łazienkowych które cieszą się wciaż rosnącą popularnością - należą do nich Formentera, Soller.

Teorema

Historia marki Teorema rozpoczęła się dawno temu: w 1905 r. Luigi Bonomi założył "Metallurgica Bonomi" w Lumezzane (Brescia - Północne Włochy), warsztat metalowy, który w latach rekonstrukcji kraju rozpoczął specjalizację w kranach i mikserach sektor. W 1970 roku urodziła się marka Teorema; W krótkim czasie Teorema stała się jednym z punktów odniesienia w branży dzięki progresywnym produktom takim jak "Tex", mikser jednouchwytowy, który stanowi prawdziwą rewolucję w branży. Od tego czasu Teorema jest wyrazem filozofii opartej na całkowitej jakości, niezawodności i włoskim stylu. Każdy kran Teoremy jest starannie projektowany, planowany i stworzony, starając się uzyskać szczyt, zarówno pod względem wzornictwa, techniki i funkcjonalności.

Teorema + Bossini

Włoski duet Teorema i Bossini, dwóch bardzo dobrze znanych we Włoszech producentów armatury łazienkowej. Produkty tych producentów to przedewszystkim nowoczesny design. Specjalnością Bossiniego są przedewszystkim systemy prysznicowe z kolei Teorema to głównie baterie. Połączenie obu producentów daje ciekawe efekty w postaci zoptymalizowanych zestawów prysznicowych o wysokiej jakości.

Terma

Drabinki łazienkowe Terma

Firma Terma to jeden z wiodących polskich producentów grzejników dekoracyjnych, łazienkowych i grzałek elektrycznych - chociaż nie tylko bo Terma w ofercie produkcyjnej posiada również maszyny budowlane i sprzęt rehabilitacyjny. Produkcją grzejników zajują się od samego początku istnienia czyli od 1990 roku. Do dzisiaj nieustannie się rozwijają stale poszerzajac asortyment drabinek łazienkowych i dekoracyjnych. Sieć dystrybucyjna marki Terma obejmuje pond 40 krajów na 4 kontynentach

Tres

Armatura marki Tres cieszy się coraz większą popularnością wśród klientów którzy remontują lub wyposażają swoje łazienki lub kuchnie. Firma Tres to hiszpański producent baterii który rozpoczął ich produkcję w 1968 roku. Założycielem tej rodzinnej firmy był Jaume Tres z winiarskiego regionu Penedes. Początek Tresa w branży armatur kranowych miał miejsce gdy założyciel firmy wprowadził na rynek kurek do beczek z winem dzięki czemu szybko zaczął zyskiwać popularność i dzięki temu zaczął rozwijać firmę właśnie w kierunku baterii do łazienki i kuchni. W miarę jak firma zaczęła się rozwijać i wprowadzać coraz bardziej innowacyjne i designerski rozwiązania asortyment marki Tres bardzo szybko się rozszerza. Doskonałe połączenie nowoczesnych technologii, wysokiej jakości, ciekawemu designowi firma Tres zajmuje jedno z czołowych miejsc wśród producentów baterii w Europie.

Valvex
Brak opisu
VarioTerm
Brak opisu
Viega

Firma Viega powstała 1899 roku rozpoczynając swoją działalność od produkcji armatury do wyszynki piwa. Jednak przedsiębiorstwo szybko się rozwijało i  oferta stale się rozrastała najpierw o armaturę odpływowo-przelewową, później o technikę połączeń rurowych z miedzi i produktów z tworzywa sztucznego do branży sanitarnej.Dzisiaj firma Viega jest jednym z liderów posiadającą dziesieć lokalizacji na świecie i zatrudniającą 4000 pracownicków. Firma Viega nie zaprzestała rozwoju w zakresie techniki podtynkowej wytwarza produkty spełniające najnowsze wymagania  pod względem technicznym i wzorniczym zdobywając w sumie ponad 100 nagród.

Villeroy & Boch

Villeroy Boch marka która tworzy historię.

Od czasu utworzenia firmy przeszło 265 lat temu w samym środku Europy Villeroy & Boch stała się jedną z wiodących marek w branży sanitarnej, czerpiącą doświadczenie ze swojej długoletniej tradycji. Od chwili powstania fabryki dużo się zmieniło. Długa i usiana sukcesami historia to dowód na to, ze firma Villeroy & Boch zawsze wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i stałe pracuje nad udoskonaleniem swoich produktów.

Już od dziewięciu pokoleń firma Villeroy & Boch wnosi wkład w stały rozwój branży. Konkurenci stali się sprzymierzeńcami. 1748 roku Francois Boch łączy się z popularnym producentem fajansu, Nicolas Villeroyem, tworząc firmę Villeroy & Boch. Ta fuzja doprowadziła do stworzenia jednego z pierwszych koncernów na świecie.

Wraz z zwprowadzeniem instalacji z bieżącej wody w XIX wieku firma Villeroy & Boch rozpoczeła seryjną produkcję ceramiki sanitarnej, przyczyniając się w tym samym do szerzenia kultury łazienkowej i higieny w Erupie. Przełomowy koncept Luigi Colaneigo zrewolucjonizował w 1975 roku świat łazienek. Łazienka nie była już tylko miejscem służącym do pielęgnacji ciała, lecz stała sie równie ważna, jak inne części mieszkania, stanowiąc wyraz indywidualnej estetyki. Dla wielu łazienka stała się prywatynym miejscem odosobnienia, w którym można się odprężyć i odpocząć. Dzisiaj Villeroy & Boch oferuje najróżniejsze produkty, od klasycznych, po przez propozycje w stylu country aż po nowoczesne aranżacje,

VTS
VTS
Brak opisu
Waterway

WaterWay to polski producent odpływów liniowych specjalizujący się w obróbce stali nierdzewnej. Firma ma swoje początki od 1998roku zasięgiem dociera do kilku tysięcy klientów nie tylko w Polsce ale również i za granicą we Włoszech, Wielkiej Brytani czy też Niemczech. To co wyróżnia odwodnienia liniowe marki Waterway to wysoka jakość, atrakcyjna cena, szybkość realizacji zamówienia.

Wilo
Brak opisu