794 727 200 info@termicotychy.pl

Podtynkowe zestawy prysznicowe Kategorie

W sklepie internetowym Termico zamówisz podtynkowe zestawy prysznicowe od najlepszych producentów armatury łazienkowej na świecie. Wśród nich znalazły się takie marki jak Bossini, Gaboli Luigi, Grohe, Hansgrohe, Kludi, Paffoni czy Tres. Firmy od wielu lat są cenione przede wszystkim za wysoką jakość i niezawodność oferowanych przez nie produktów. I to właśnie tymi cechami wyróżniają się na tle swoich konkurencyjnych odpowiedników dostępne w tej kategorii modele. U nas możesz zamówić je nie tylko z szybką dostawą na terenie całej Polski, ale także w konkurencyjnie niskiej cenie. Dzięki temu zakupy w Termicu to najlepszy sposób na funkcjonalne i stylowe wyposażenie łazienki, która posłuży Ci przez lata. Sprawdź, jakie podtynkowe zestawy prysznicowe znajdziesz w naszej aktualnej ofercie!

Różnorodny wybór podtynkowych zestawów prysznicowych w niskich cenach

W Termico znajdziesz setki podtynkowych zestawów prysznicowych w jednych z najniższych cen na rynku. Każdy z nich składa się z elementu podtynkowego, mieszacza oraz zestawu prysznicowego z uchwytem i ramieniem. W naszej aktualnej ofercie czekają na Ciebie komplety w różnorodnych kolorach i atrakcyjnych formach, które będą rewelacyjnie komponować się z wnętrzami urządzonymi w stylu minimalistycznym, klasycznym, industrialnym czy nowoczesnym. Wśród nich nie zabrakło mniejszych i większych słuchawek okrągłych, kwadratowych i prostokątnych oraz idealnie dopasowanych do nich deszczownic prysznicowych. Dzięki temu nie musisz rezygnować z estetyki na rzecz funkcjonalności i codziennego komfortu użytkowania! Potrzebujesz pomocy w zakupach? Zespół Termico z chęcią Ci doradzi! Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, aby uzyskać wsparcie profesjonalnego doradcy.

Zalety podtynkowych zestawów prysznicowych

Jakie zalety mają dostępne w naszym sklepie internetowym podtynkowe zestawy prysznicowe? Pierwszą z nich jest wygoda. Mimo trudniejszego montażu komplety są niezwykle praktyczne i komfortowe w codziennym użytkowaniu. Oprócz słuchawki możesz korzystać także z deszczownicy mocowanej na ścianie lub suficie. Dzięki niej codzienne kąpiele staną się niezwykle przyjemne! Drugą zaletą jest praktyczność. Podtynkowe zestawy prysznicowe służą o wiele dłużej od swoich standardowych, natynkowych odpowiedników. Dlaczego? Ponieważ systemy są instalowane w ścianie, a tym samym są skutecznie chronione przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych, na przykład przed uszkodzeniami mechanicznymi i zmianami temperatury. Niezaprzeczalną zaletą dostępnych produktów jest także oszczędność pieniędzy. Wystarczy, że zdecydujesz się na zakup podtynkowego zestawu prysznicowego z systemem Ecosmart lub Ecojoy, które zmniejszają ilość zużywanej codziennie wody.

Dlaczego warto wybrać podtynkowy zestaw prysznicowy z termostatem?

Ciekawym rozwiązaniem są oferowane przez nasz sklep podtynkowe zestawy prysznicowe z termostatem, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Nie bez powodu – praktyczny dodatek nie tylko umożliwia komfortowe korzystanie z armatury łazienkowej, ale także pozwala regularnie oszczędzać pieniądze. Z jego pomocą możesz raz na zawsze zapomnieć o konieczności stałego regulowania temperatury wody przy użyciu wajchy od mieszacza baterii. Termostat będzie nieustannie podtrzymywać ustalony wcześniej poziom nagrzania strumienia. Tego typu modele są szczególnie polecane rodzinom z małymi dziećmi. Zabezpieczenia chronią maluchy przed przypadkowym poparzeniem się gorącą wodą.

A może podtynkowy zestaw prysznicowy z deszczownicą?

Wśród setek podtynkowych zestawów prysznicowych znajdziesz także komplety wzbogacone o deszczownicę – element armatury łazienkowej, który ma ogromny wpływ na komfort i przyjemność codziennych kąpieli. W przeciwieństwie do słuchawki nie wymaga trzymania w ręku podczas korzystania, ponieważ część ta jest montowana na suficie lub ścianie. Wystarczy włączyć głowicę deszczową, aby cieszyć się relaksującym strumieniem. Tego typu zestawy są oferowane przez takie marki jak Paffoni, Gaboli Luigi, Grohe czy Hansgrohe.