794 727 200 info@termicotychy.pl

Bateria kuchenna dla Ciebie Kategorie

Kuchnia jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu. To właśnie w nim przygotowujesz posiłki dla siebie, rodziny i przyjaciół, eksperymentujesz z nowymi przepisami czy po prostu spędzasz wolne godziny na delektowaniu się kubkiem ulubionej herbaty. Jak zadbać o to, aby wnętrze było nie tylko stylowe, ale także funkcjonalne i komfortowe w codziennym użytkowaniu? Oczywiście, wyposażając je w odpowiednią armaturę. Obowiązkowym dodatkiem jest bateria kuchenna, którą zamówisz w atrakcyjnie niskiej cenie w naszym sklepie internetowym. W aktualnym asortymencie Termico przygotowaliśmy dla Ciebie modele ścienne, podokienne czy z wyciąganą i elastyczną wylewką. Zapraszamy do poznania szczegółów naszej oferty!

Poznaj ofertę baterii kuchennych dostępnych w Termico

W sklepie internetowym Termico znajdziesz wszystko, czego tylko potrzebujesz, aby zadbać o funkcjonalność i komfort użytkowania przestrzeni. Przygotowując aktualną ofertę baterii kuchennych, postawiliśmy przede wszystkim na wysoką jakość, solidne wykonanie i trwałość, dzięki którym wybrana armatura posłuży Ci niezmiennie przez lata. W tym celu zebraliśmy w jednym miejscu kolekcję znanych i zaufanych producentów, wśród których nie zabrakło takich marek jak Grohe, Tres, Franke czy Blanco. Produkty sygnowane logo renomowanych firm zamówisz u nas nie tylko w atrakcyjnie niskiej cenie, ale także w wielu designerskich formach. W ofercie mamy i baterie kuchenne chromowane, i w innych kolorach, na przykład czarnym czy białym. Nie brakuje, oczywiście, modeli o opływowych kształtach i nowoczesnych rozwiązań o mocno zaakcentowanych krawędziach. Tak bogaty wybór gwarantuje, że znajdziesz w naszym sklepie internetowym idealną baterię kuchenną do swojego domu i mieszkania!

Bateria kuchenna ścienna czy podokienna?

Bateria kuchenna ścienna to doskonały sposób na oszczędność przestrzeni przy zlewie, który sprawdzi się rewelacyjnie w małych pomieszczeniach. Sposób jej instalacji jest dość prosty – wystarczy zamocować ją do ściany, przynajmniej 25-35 cm nad zlewozmywakiem. Zakup tego typu modelu poleca się również w przypadku, gdy zlew został wykonany z twardego materiału, w którym wycięcie otworu na armaturę może okazać się nie lada wyzwaniem. Kolejną propozycją jest bateria kuchenna podokienna, która powstała specjalnie z myślą o zapewnieniu Ci funkcjonalności i wygody korzystania ze zlewozmywaka, przy jednoczesnym umożliwieniu bezproblemowego otwierania okna.

Bateria kuchenna z wyciąganą i elastyczną wylewką – stylowy sposób na podwyższenie funkcjonalności wnętrza

Klienci, którym zależy na maksymalnej funkcjonalności, z pewnością docenią możliwości, jakie daje bateria kuchenna z wyciąganą lub elastyczną wylewką. Dlaczego to właśnie na ten typ warto się zdecydować? Przede wszystkim ze względu na możliwość dopasowania elementu do zlewu o dowolnym rozmiarze. Z pomocą wyciąganej części, której długość może wynosić nawet ponad metr, możesz bez problemu dotrzeć do każdego zakamarka, co znacząco ułatwi mycie naczyń czy codzienne sprzątanie. Co ciekawe, bateria kuchenna z elastyczną wylewką bardzo często jest wyposażona także w funkcję regulacji natężenia strumienia wody, a do tego jest dostępna w różnorodnych formach i kolorach.