Pracujemy w dni robocze 9:00-17:00

Bossini

Projektowanie, jakość i ciągłe badania technologiczne skoncentrowane na innowacjach są podstawą sukcesu, który od 1960 roku towarzyszy Bossini Spa w jego ciągłym rozwoju, zarówno we Włoszech, jak i na całym świecie. Założona przez Leonardo Bossini, dziś firma jest wspierana przez zespół 168 pracowników w dwóch jednostkach produkcyjnych i eksport do ponad 60 krajów na całym świecie. Uznany lider na rynku pryszniców i akcesoriów, produkty Bossini są skierowane do klientów z grupy średniej, gwarantując wysokie standardy bezpieczeństwa, szczególną uwagę na wpływ na środowisko i maksymalną funkcjonalność.

Codzienny akt dla milionów ludzi, moment, w którym możesz poświęcić się swojemu dobremu samopoczuciu, prysznic powinien zapewnić relaks i najwyższe zadowolenie. Z tego powodu firma Bossini zainwestowała w dalsze badania funkcjonalności i estetyki swoich produktów, gwarantując najwyższy poziom jakości pod względem wykończenia i materiałów.

UNI EN ISO 9001: 2015, IATF 16949: 2016 i certyfikat UNI EN ISO 14001: 2015, Bossini jest synonimem jakości produktu, a dzięki stale aktualizowanej strategii biznesowej jest w stanie reagować na wszelkie wymagania rynku, Bossini opiera konkretne projekty realizowane dla swoich klientów na koncepcji szytej na miarę, wykonanej tylko we Włoszech.

W skrócie:

    Od 1960 roku Bossini jest graczem na światowym rynku produktów pod prysznic
    Jest to jedna z najbardziej znanych marek prysznicowych na świecie
    Stanowi ambasadora doskonałości Made in Italy zarówno pod względem jakości, jak i wzornictwa
    Działa w ponad 60 krajach na całym świecie
    Jest to certyfikat UNI EN ISO 9001/2015, IATF 16949: 2016 i UNI EN ISO 14001: 2015.
    Gwarantuje szybką i elastyczną usługę dostawy
    Stałe badania i innowacje są podstawą jej produktów

Bossini to włoski producent armatury łazienkowej specjalizujący się w zestawach prysznicowych. Włoska marka z reguły oznacza ciekawy i niepowtarzalny design i tak jest również w przypadku produktów tejże firmy. Wśród produktów firmy Bossini jest naprawdę wiele ciekawych i praktycznych rozwiązań.

[%carousel%]
Wlaściciel sklepu: termicotychy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.