Pracujemy w dni robocze 9:00-17:00

Schwab

Schwab to niemiecka firma która powstała w 1911roku w Pfullingen - na początku swojej działalności firma zajmowała się produkcją drewnianych drzwi i futryn z drewnianych odpadów z produkcji desek sedesowych. Od zakończenia wojny w 1945 w wyniku braków surowców jakim było drewno założyciel firmy Charles Schwab podją decyzje o zmianie stosowanych surowców z drewna na tworzywa sztuczne i zmienił profil działalności wraz z nazwą firmy na Schwab Plastic Plumbing. W latach 50 XX wieku firma Schwab wprowadziła natynkowe spłuczki do wc wykonane z tworzywa sztucznego.

W latach 60 XX wieku Schwab poszerzył produkcję o spłuczki podtynkowe dzięki czemu stał się jedną z nielicznych producentów tego typu rozwiązań. Dzięki pomysłowości i innowacyjnym rozwiązaniom jak na tamte czasy Schwab opatentował proaktycznie wszystkie możliwe podtynkowe rozwiązania dla wszystkich wewnętrznych elementów spłuczek podtynkowych.

Od lat 80 20 wieku firma Schwab rozpoczęła produkcję podtynkowych spłuczek do zabudowy lekkiej ( przykręcane do ściany i obudowywane płytami GK) w krótkim czasie stały się one flagowym produktem firmy i do dnia dzisiejszego w wielu krajach Europy cieszą się dużą popularnością.

[%carousel%]
Wlaściciel sklepu: termicotychy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.