Pracujemy w dni robocze 9:00-17:00

Hansgrohe Metris E2

Hansgrohe Metris E2 to równowaga piękna i funkcjonalności, nowoczesnego designu i idealnie wyważonych proporcji. Połączenie gładkich powierzchni i subtelnych zaokrągleń wprowadzi poczucie ładu i harmonii w Twojej łazience. Armatura przeznaczona dla osób ceniących niebanalny styl i najwyższe standardy wykonania.

Metris oferuje szereg rozwiązań, umożliwiających zaopatrzenie każdej łazienki oraz toalety. Wśród baterii Hansgrohe Metris E2 oraz Metris S znajdują się modele dedykowane do bidetu, prysznica, wanny oraz umywalki. Posiadają nie tylko prosty, a zarazem bardzo stylowy wygląd, ale są także zaopatrzone w Comfort Zone, a więc różne odległości miedzy wylewką a misą umywalki. Dzięki temu możemy wybrać wiele różnych rozwiązań dostosowując produkt do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Ponadto systemy instalowane w bateriach wpływają na ich bardzo płynną pracę. Dzieki temu regulowanie temperatury oraz strumienia wody odbywa się z wyjątkową łatwością oraz precyzją. Wygoda sterowania została dopracowana do perfekcji.

Ciekawym rozwiązaniem jest zaopatrzenie baterii Hansgrohe Metris E2 oraz Metris S w ograniczenie przepływu wody- co pozwala każdego dnia w domowym zaciszu działać w zgodzie z zasadami ekologii.


[%carousel%]
Wlaściciel sklepu: termicotychy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.