Pracujemy w dni robocze 9:00-17:00

Poznaj luksusową serię armatury do Twojej łazienki Kludi Balance chrome & white

Wyroby firmy Kludi, czyli niemieckiego producenta armatury, od wielu lat zachwycają Klientów swoim ponadczasowym stylem, intuicyjną obsługą oraz wysoką jakością użytych do ich produkcji materiałów. Seria Kludi Balance to kolekcja, którą sam producent zalicza do stylistyki soft purism, czyli minimalistycznego nurtu w wystroju wnętrz, charakteryzującego się przede wszystkim organicznymi i zaokrąglonymi formami. Baterie łazienkowe pochodzące z tej kolekcji, to harmonijne połączenie komfortu użytkowania z widocznymi walorami estetycznymi. Według producenta, ich uchwyty (szczególnie w momencie odkręcenia wody, czyli kiedy są nieco podniesione), przypominają swoim wyglądem skrzydło ptaka, który właśnie wzbija się do lotu.

Co ciekawe, armatura łazienkowa z serii Kludi Balance występuje w dwóch rodzajach wykończenia - klasycznej wersji chromowanej oraz w odcieniu czystej bieli. Dzięki temu masz możliwość wyboru pomiędzy tradycyjną armaturą, a bateriami, które kolorystycznie idealnie komponują się z białą ceramiką łazienkową. Co więcej linia Kludi Balance White dzięki nieskazitelnej bieli, zwiększa uczucie świeżości, które zawsze powinno nam towarzyszyć w trakcie pobytu w łazience. Dodatkowo biała i błyszcząca powierzchnia tej armatury idealnie współgra z małymi chromowanymi akcentami, znajdującymi się na przykład na łączeniu wylewki z uchwytem do odkręcania wody.

Kolekcja Balance Chrome lub White to przede wszystkim baterie umywalkowe, ale w ofercie znajdziesz także modele prysznicowe, wannowe i bidetowe oraz gotowe zestawy natryskowe. Ta linia składa się także z nowoczesnych rozwiązań, jakimi są baterie podtynkowe, które od kilku lat zyskują coraz większą popularność wśród Klientów. W skład serii wchodzą również słuchawki i węże prysznicowe oraz przełączniki (między słuchawką a deszczownicą).

Jak przystało na minimalizm, baterie łazienkowe Kludi Balance, są pozbawione dodatkowych zdobień i wszelkiego rodzaju elementów, które w jakikolwiek sposób zakłócałyby ich prostą formę. Z resztą ten nurt jest charakterystyczny dla praktycznie wszystkich wyrobów marki Kludi oraz sprawia, że tworzona przez nią armatura idealnie odnajduje się w niemal każdej łazience.

W trosce o wygodę zakupów w naszym sklepie internetowym, przy każdym produkcie umieściliśmy informację na temat jego dostępności oraz przybliżonego czasu dostawy. Dodatkowo jeśli masz jakiekolwiek pytania, związane z konkretnym modelem baterii łazienkowych Kludi Balance, jak najbardziej służymy Ci naszym fachowym doradztwem.


[%carousel%]
Wlaściciel sklepu: termicotychy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.