Pracujemy w dni robocze 9:00-17:00

Każda kolekcja armatury łazienkowej, tworzona przez niemiecką firmę Kludi ma w sobie coś wyjątkowego. Nie inaczej jest w przypadku produktów wchodzących w skład serii Ambienta. Znajdziesz wśród nich przede wszystkim baterie łazienkowe oraz podtynkowe zestawy prysznicowe, które tak jak w przypadku wszystkich wyrobów Kludi, zachwycają swoją prostotą i nowoczesnym podejściem do designu.

Kludi Ambienta to przede wszystkim dążenie do zachowania jak największej harmonii w odniesieniu do całej sylwetki baterii. Subtelne opływowe kształty oraz zachowanie spójności korpusu z uchwytem, sprawia że armatura z tej kolekcji prezentuje się niezwykle elegancko. Co więcej każda bateria łazienkowa Ambienta jest bardzo intuicyjna w obsłudze - wystarczy lekko przesunąć jej uchwyt do tyłu, aby otworzyć dopływ wody, a następnie obracając w lewo lub w prawo, ustawić najbardziej optymalną temperaturę. Funkcjonalność i duże walory estetyczne - to cechy, które idealnie charakteryzują armaturę z kolekcji Kludi Ambienta. Wśród propozycji marki znajdziesz coraz bardziej popularne baterie podtynkowe oraz montowane w klasyczny sposób modele prysznicowe, wannowe, umywalkowe i bidetowe. W kolekcji dostępne są na przykład jednouchwytowe baterie umywalkowe o różnej wysokości, termostatyczne modele prysznicowe oraz trzyotworowe rozwiązania wannowe.

Wszystkie z prezentowanych rozwiązań swoim wyglądem przypominają nieco rzeźbę, dlatego poza funkcją praktyczną, odgrywają także rolę ozdobną. Dodatkowo uzupełnieniem serii są akcesoria łazienkowe, takie jak dozowniki na mydło, wieszaki na ręczniki, a także uchwyty na papier toaletowy. Producent zadbał o to, aby w kolekcji znalazły się również elementy montażowe, w postaci przełączników, wylewek, czy zaworów. Oczywiście czym byłaby armatura łazienkowa Kludi bez zastosowania w niej innowacyjnych technologicznie funkcji, do których należy między innymi możliwość redukcji zużycia wody, regulacja kąta jej padania, czy też bardzo prosty i szybki montaż. Ponadto wszystkie produkty z serii Ambienta zostały wykończone błyszczącym chromem, idealnie współgrającym z białą ceramiką, która króluje przecież w większości łazienek.

Bez wątpienia każdy kto miał okazję korzystać z armatury Kludi Ambienta, potwierdzi jej ponadczasowy styl, wygodę użytkowania oraz zauważalną jakość wykonania. Jeśli szukasz baterii, które nie tylko staną się ozdobą Twojej łazienki, ale także niezastąpionym elementem jej wyposażenia, to przedstawione propozycje na pewno nie zawiodą Twoich oczekiwań.


[%carousel%]
Wlaściciel sklepu: termicotychy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.