Pracujemy w dni robocze 9:00-17:00

Jeśli należysz do osób, które zwracają uwagę na najdrobniejsze detale i wysoko cenią sobie nowoczesne wzornictwo, to armatura łazienkowa z serii Kludi Ameo na pewno nie zawiedzie Twoich oczekiwań. Jej cechą charakterystyczną jest umiejętne połączenie prostej formy wylewki z zaokrągloną linią korpusu, dzięki czemu baterie łazienkowe z tej kolekcji, zachowują wizualną spójność. Zaletą serii Ameo jest także dyskretne oznaczenie zimnej i ciepłej wody, które nie zaburza wyglądu całego uchwytu oraz praktycznie w ogóle nie rzuca się w oczy.

Chcesz aby Twoja łazienka zamieniła się w strefę relaksu, a znajdująca się w niej armatura dopełniała wystrój pomieszczenia kąpielowego i była jego ozdobą? Firma Kludi od lat tworzy baterie umywalkowe, wannowe czy prysznicowe (również w wersji podtynkowej), które doskonale wpisują się w aktualne trendy wnętrzarskie oraz są w stanie sprostać potrzebom najbardziej wymagających Klientów.

Producent tworząc serię Ameo zadbał o to, aby składała się ona z szerokiej gamy pasujących do siebie produktów, które dodatkowo będą wyróżniały się także atrakcyjną w stosunku do ich jakości ceną. Dlatego w tej serii znajdziesz zarówno baterie prysznicowe, jak i idealnie do nich dopasowane modele umywalkowe, wannowe oraz bidetowe. Osobom, które cenią sobie jeszcze bardziej minimalistyczne rozwiązania, polecamy ścienne baterie podtynkowe. Z kolei jeśli szukasz bardziej oryginalnych rozwiązań, zamiast umywalkowej lub wannowej baterii jednouchwytowej, zdecyduj się na model wyposażony w osobną wylewkę i dwa uchwyty do ciepłej oraz zimnej wody.

Jak większość wyrobów marki Kludi również seria Ameo składa się z armatury łazienkowej, która poza designerskim wyglądem, odznacza się dodatkowo doskonałymi parametrami użytkowymi. Baterie łazienkowe z tej kolekcji, mogą być wyposażone w takie funkcje jak na przykład perlator s-pointer - umożliwiający regulację kąta strumienia wody, a więc także dopasowanie armatury do kształtu umywalki. Marka Kludi dba również o oszczędność wody, stąd wyposażenie głowic w ograniczniki wypływu. Dużym plusem jest także bardzo szybki montaż prezentowanej armatury.  Potwierdzeniem wysokiej jakości produktów marki Klusi jest zdobywanie przez nią wielu prestiżowych nagród za design oraz korzystanie z nowoczesnych rozwiązań technicznych. Jesteśmy przekonani, że wybierając produkty tej firmy będziesz zachwycony starannością ich wykonania oraz niebanalnym wyglądem - pasującym zarówno do luksusowych, nowoczesnych, jak i minimalistycznych łazienek.


[%carousel%]
Wlaściciel sklepu: termicotychy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.