794 727 200 info@termicotychy.pl

Ceramika łazienkowa Roca Gap

Odznaczająca się wyjątkową elegancją i nowoczesnością ceramika łazienkowa Roca Gap pozwala stworzyć nie tylko stylową, ale i funkcjonalną aranżację łazienki. Prosta forma, kubistyczne kształty, brak zdobień – ten zachowawczy design zachwyca swoją nowoczesnością i uniwersalnością. A bogaty wybór ceramiki pochodzącej z tej serii pozwoli na optymalne zagospodarowanie każdej przestrzeni – zarówno małej, jak i dużej.
Na linię produktów składają się umywalki, miski wiszące i stojące WC, bidety, a także deski sedesowe i bidetowe. Dostępne są one w wielu wymiarach do wyboru, co pozwoli na dopasowanie do indywidualnych oczekiwań oraz dostępnej przestrzeni. Niektóre modele pokryte są ponadto dodatkową powłoką Maxi Clean, która nie tylko wygładza powierzchnię, ale też chroni powierzchnię przed osadzaniem się zanieczyszczeń, co znacznie ułatwia utrzymanie ceramiki łazienkowej w czystości. Produkty Roca Gap charakteryzuje nie tylko wyjątkowa estetyka i funkcjonalność, ale też atrakcyjne ceny. Asortyment jest bardzo bogaty, dlatego zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją poszczególnych modeli.

Widoczna na zdjęciu para - miska podwieszana wc oraz bidet to najlwiększy hit sprzedażowy firmy Roca od wielu lat. Obecnie toaleta wisząca Roca Gap Rimless 34647L000 to produkt nr.1.

Przepraszamy, kategoria w przebudowie.