794 727 200 info@termicotychy.pl

Ceramika łazienkowa Kategorie

Ceramika łazienkowa - biały montaż

Łazienka to miejsce w którym można puścić wodze fantazji, wynika to z tego iż dostępnych na rynku są wręcz nieograniczone ilości modeli umywalek, bidetów, misek wiszących do wc które właśnie wpływają na to jak będzie wyglądała nasza łazienka. Odpowiednio skompletowana i dobrana ceramika łazienkowa ma decydujący wpływ na jej funkcjonalność i estetykę wykończenia. Toteż w naszym  internetowym sklepie z wyposażeniem łazienek znajdziesz szeroką ofertę ceramiki łazienkowej praktycznie wszystkich topowych, najbardziej znanych i cenionych producentów takich ja Roca, Geberit-Koło, Duravit, Villeroy Boch. Zaczynamy stale poszerzać nasz asortyment więc sukcesywnie będzie on się zwiększał. Jako iż ceramiki sanitarnej jest tak bardzo bogata oferta to niemal każdy produkt jesteśmy w stanie ściągnąć na nasz magazyn wysyłkowy w ciągu kilku roboczych dni chyba że w fabryce jest jakiś problem technologiczny przez co dostępność może się zmienić.

Do ceramiki sanitarnej potocznie nazywanej białym montażem zaliczają się umywalki, miski ustępowe, bidety czy też deski sedesowe. Generalnie są to produkty które montujemy już po wypłytkowaniu łazienki. W zależności od potrzeb ceramika jest produkowana w wielu wariantach stylistycznych - od klasycznego poprzez nowoczesny czy też retro. Każdy klient tworzący lub remontujący swoją łazienkę może u nas przebierać wśród wielu umywalek ściennych, blatowych, nablatowych, wpuszczanych w blat czy też wolnostojących. Z miskami również jesteśmy w stanie sprostać potrzebą klientów dobierając im wersje stojące lub podwieszane. Mnogość wymiarów, kształtów powinna zadowolić każdego klienta.

Standardowy kolor wykorzystywany przez producentów ceramiki sanitarnej to biel, jednakże biel bieli nie równa i czasem może się zdarzyć że kupując umywalkę, miskę i bidet od różnych producentów będą się one różniły odcieniem bieli - dlatego też najlepiej kupować ceramikę od jednego producenta by uniknąć takich przykrych niespodzianek. Wybierając właściwą ceramikę łazienkową należy kierować się funkcjonalnością, stylistyką ceramiki by wszystkie elementy były spójne pod względem wyglądu, optymalnymi wymiarami - by dostosować rozmiary umywalek czy też miski do wielkości łazienki.

Ceramika łazienkowa jaką możesz zamówić u nas jest zawsze zabezpieczana we właściwy sposób i wysyłana na paletach - stąd też niemałe koszty wysyłki. Najoptymalniej jest zamawiać u nas ceramikę kompleksowo jest ona jak każdy inny towar ubezpieczana do pełnej wartości, a dokonując zakupów powyżej pewnych progów możesz liczyć na darmową dostawę. Zapraszamy więc do składania zamówień na umywalki kibelki i inne produkty ceramiczne.