Pracujemy w dni robocze 9:00-17:00

Dla jednych stanowi zbędny element zestawu natryskowego, inni nie wyobrażają sobie bez niej prysznica. Deszczownica to jeden z elementów wyposażenia kabiny prysznicowej, którego montaż na pewno warto rozważyć. Idealnie sprawdza się zarówno w przypadku szybkiego porannego prysznica, jak i dłuższej, relaksującej wieczornej kąpieli. Pionowy strumień wody, który równomiernie obmywa całe nasze ciało, potrafi nas doskonale przebudzić oraz jest po prostu bardzo przyjemny - szczególnie po ciężkim dniu.

Armatura produkowana przez firmę Kludi od wielu lat spotyka się z uznaniem Klientów, którzy doceniają jej wyroby za elegancki design oraz niezaprzeczalny komfort użytkowania. Nie inaczej jest w przypadku produkowanych przez tę firmę deszczownic z wykończeniem chromowym. Poniżej zebraliśmy dla Ciebie najbardziej popularne deszczownice Kludi o zróżnicowanych kształtach oraz sitkach, które umożliwiają uzyskanie różnych poziomów rozproszenia strumienia wody.

Jakie deszczownice ma do zaoferowania firmy Kludi? Na pierwszy rzut oka największą uwagę zwracają ich kształty. W ofercie firmy znajdziesz klasyczne okrągłe lub kwadratowe głowice natrysku, a także bardziej oryginalne rozwiązania prostokątne oraz designerskie modele przypominające trójramienną gwiazdę. Dzięki temu bez problemu wybierzesz produkt, który będzie pasował do baterii łazienkowych oraz całego stylu, w takim urządzony jest Twój pokój kąpielowy. Natomiast jeśli posiadasz w łazience zestaw natryskowy tej firmy, znalezienie odpowiedniego modelu deszczownicy stanie się jeszcze prostsze, a Ty będziesz miał gwarancję jej idealnego dopasowania do pozostałej armatury łazienkowej.

Bardzo dużą zaletą głowic natryskowych firmy Kludi jest wyposażenie ich w system szybkiego usuwania kamienia wapiennego. Dzięki temu dysze nie zatykają się, a tym samym cały czas zapewniają uzyskanie równomiernego strumienia wody. Poza tym ich czyszczenie jest wówczas dużo łatwiejsze i szybsze. Dodatkowo prezentowane produkty zaliczają się do I grupy akustycznej, czyli najlepszej pod względem poziomu tłumienia dźwięku wydobywającego się z baterii. Firma Kludi dba także o to, aby jej wyroby posiadały bardzo dobrą klasę przepływu, a więc taką, która ogranicza poziom wypływu wody i przyczynia się do jej oszczędności.

Większość deszczownic Kludi znajdujących się w ofercie naszego sklepu dostępnych jest od ręki, jednak aby mieć pewność co do terminu wysyłki, sprawdź przybliżony termin realizacji zamówienia, który znajdziesz obok wybranego przez Ciebie produktu.


[%carousel%]
Wlaściciel sklepu: termicotychy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.