Pracujemy w dni robocze 9:00-17:00

Grohe Eurocube Joy

Stylistyka tej armatury dedykowana jest osobom ceniącym nowoczesne, ciekawe rozwiązania i bogactwo formy. Wyrazista i ekskluzywna linia Grohe Eurocube Joy przyciąga wzrok, a wzornictwo kształtów elektryzuje wnętrze. 

Wyjątkowa trwałość w połączeniu z eleganckim designemsprawiają, że produkty z serii Grohe Eurocube Joy są chętnie wybieranym rozwiązaniem do wyposażenia łazienek. Charakterystyczną cechą elementów z tej serii jest forma nawiązująca do geometrycznych kształtów prostopadłościanu. Proste linie i wyraźnie zaznaczone kanty nadają bateriom nieco surowości, a jednocześnie wpływają na bardzo uniwersalny wygląd tej serii. Oszczędna forma będzie bowiem pasowała zarówno do wnetrz klasycznych, jak i nowoczesnych.

Wśród dostępnych rozwiązań z serii Grohe Eurocube Joy znajdują się baterie umywalkowe, bidetowe, wersje podtynkowe a także bardzo stylowe kolumny wolnostojące. Linia obejmuje szereg komponentów niezbędnych do wyposażenia łazienki w efektowną i w pełni funkcjonalną armaturę. Dodatkowym atutem prezentowanych rozwiązań jest zaopatrzenie poszczególnych elementów w rozwiązania technologiczne opracowane przez markę Grohe dla zwiekszenia komfortu użytkowania, a także dbałości o środowisko naturalne.


[%carousel%]
Wlaściciel sklepu: termicotychy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.