Pracujemy w dni robocze 9:00-17:00

Nowoczesne wzornictwo, łagodne formy, łatwy montaż i obsługa, a do tego atrakcyjna cena – te zalety sprawiają, że nowa linia armatury Hansgrohe Novus cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród zwolenników klasycznych, jak i innowacyjnych rozwiązań. Elementy wyposażenia łazienki muszą spełniać kilka warunków. Od dawna pełnią bowiem nie tylko szereg funkcji praktycznych – to również doskonałe uzupełnienie aranżacji. Hansgrohe Novus to doskonałe połączenie walorów użytkowych z estetycznymi. Baterie Novus przeznaczone są do strefy umywalki i wanny, a także prysznica czy bidetu. Bogaty asortyment tej linii daje nieograniczone możliwości aranżacji i pasuje do każdego modelu nowoczesnej ceramiki. Baterie pasują zarówno do umywalek owalnych, jak i kwadratowych czy prostokątnych. Produkty dedykowane umywalkom i bidetom to jednouchwytowe baterie w kilku wariantach i wysokościach wylewki do wyboru, a także baterie 3-otworowe. Natomiast wśród baterii prysznicowych i wannowych znaleźć można modele 4-otworowe do montażu na brzegu wanny oraz jednouchwytowe przeznaczone do montażu podtynkowego bądź natynkowego. Szeroki wybór modeli o różnych parametrach takich jak wysokość pozwala uniknąć problemu rozchlapywania się wody, co nie tylko zmniejszyłoby komfort użytkowania, ale też mogłoby się przyczynić do powstania wilgoci w łazience.

Linia Hansgrohe Novus to innowacyjne rozwiązania. Dopasowane są one do nowych trendów wnętrzarskich. Dlatego w kolekcji znajdują się również baterie stojące, które pasują do coraz bardziej popularnych umywalek nablatowych.
Seria Hansgrohe Novus wykorzystuje zaawansowane technologie jak na przykład:

  • EcoSmart i AirPower – oszczędność wody (perlator EcoSmart wzbogaca wodę w powietrze, dzięki czemu powstaje pełny strumień spienionej wody, co w połączeniu ze specjalnym ogranicznikiem znacznie zmniejsza zużycie wody)
  • CoolStart – system regulacji temperatury wody; uchwyt ustawiony w pozycji centralnej powoduje, że płynie woda zimna (ciepła woda będzie płynąć wyłącznie wtedy, gdy faktycznie będzie potrzebna)
  • QuickClean – rewelacyjna technologia pozwalająca na szybkie usuwanie kamienia z armatury (w celu usunięcia kamienia z wylewki wystarczy przesunąć palcem po nakładce silikonowej)
  • Select – tzw. intuicyjna zmiana strumienia (przycisk Select pozwala zmienić jednym dotknięciem rodzaj/intensywność strumienia za wody).

W asortymencie posiadamy nie tylko baterie łazienkowe, ale i przyłącza kątowe, wylewki wannowe, zawory podtynkowe, uchwyty prysznicowe i inne elementy armatury łazienkowej serii Hansgrohe Novus.


[%carousel%]
Wlaściciel sklepu: termicotychy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.