Pracujemy w dni robocze 9:00-17:00

Jaki przycisk będzie pasował do mojej spłuczki podtynkowej??

Który przycisk będzie odpowiedni do mojej spłuczki podtynkowej ???? Trudne pytanie. Na rynku jest wielu producentów spłuczek podtynkowych - w ciągu ostatnich 20 lat namnożyło się ich jak grzybów po deszczu. Kwestia odpowiedniego wyboru właściwego przycisku uruchamiającego spłukiwanie dotyczy klientów którzy dopiero co zakupili spłuczke podtynkową jak i tych którzy po X latach są zmuszeni do remontu lub też trzecia opcja kupujemy dom, mieszaknie a w łazience niespodzianka - spłuczka podtynkowa nie wiadomo jakiego producenta - i weź tu teraz dopasuj odpowiedni przycisk.

Od czego należy zacząć ?? Najpierw postarajmy sie ustalić jakiego producenta jest spłuczka podtynkowa - zawsze są na nich jakieś znaki szczególne w postaci logo czy też numerów identyfikacyjnych. Kolejnym istonym krokiem jest zwymiarowanie otworu montażowego do przycisku - z tym że niewiele nam to da jeśli nie znamy producenta stelaża podtynkowego do wc który jest zabudowany w ścianie. Taka sytuacja to najgorsza z możliwych opcji gdyż raczej nie obędzie się bez wyciągania starego stelaża ze ściany celem zainstalowania nowego.

Jeżeli z kolei udało się Tobie rozgryść co ukrywa Twoja ściana, jaką spłuczke podtynkową i jest to np. Geberit, Grohe lub Tece to chętnie sprzedamy Ci przycisk który sobie dopasujesz. Poniżej przedstawiamy linki do podstron z przyciskami konkretnych producentów do poszczególnych rodzajów spłuczek podtynkowych.

https://www.termicotychy.pl/przyciski-do-spluczek-geberit-duofix-up320-c65

https://www.termicotychy.pl/przyciski-do-spluczek-geberit-duofix-basic-up100-c66

https://www.termicotychy.pl/przyciski-do-spluczek-geberit-omega-c198

https://www.termicotychy.pl/przyciski-splukujace-do-wc-c153

https://www.termicotychy.pl/przyciski-splukujace-do-wc-grohe-c179[%carousel%]
Wlaściciel sklepu: termicotychy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.