Pracujemy w dni robocze 9:00-17:00

 

Osobom, które lubią wszechstronne rozwiązania z pewnością przypadną do gustu prysznicowe baterie łazienkowe Kludi Dual Shower. Prezentujemy zestawy, które składają się z rączki natryskowej i dużej głowicy (deszczownicy), węża natryskowego oraz ramienia, do którego przymocowane są wszystkie elementy. Producent dołączył do zestawu także niezbędne akcesoria montażowe.

Firma Kludi to armatura łazienkowa, której głównym i podstawowym celem, jest dążenie do uzyskania jak największej funkcjonalności w jej użytkowaniu. Zestaw prysznicowy składający się z klasycznej słuchawki oraz stylowej deszczownicy, to rozwiązanie które przypadnie do gustu zarówno miłośnikom szybkich, jak i długich kąpieli. Przedstawione poniżej modele, przeznaczone są do montażu naściennego oraz zostały wyposażone w ramię z możliwością regulacji w pionie i w poziomie. Jednak czym byłaby bateria łazienkowa Kludi bez zastosowania w niej dodatkowych i wpływających na komfort użytkowania funkcji? Oferowane zestawy prysznicowe posiadają na przykład głowicę ceramiczną z ogranicznikiem wypływu gorącej wody oraz intuicyjny przełącznik słuchawka/głowica. Dodatkowo wyposażone są także w sitko wychwytujące zanieczyszczenia. Jeśli jesteś osobą, dla której kąpiel jest jednocześnie chwilą relaksu, z pewnością spodoba Ci się możliwość wyboru rodzaju strumienia wody. Słuchawki prysznicowe Kludi wyposażone są w 3 różne rodzaje strumienia - deszczowy, miękki oraz masujący. Dzięki temu masz możliwość wyboru opcji, która aktualnie najbardziej Ci odpowiada.

Produkty typu Dual Shower to idealny kompromis, pomiędzy prostą formą kabiny prysznicowej, a natryskiem wyposażonym w efektowną deszczownicę. Dodatkowo zostały one skonstruowane w taki sposób, aby cechować się klasą przepływu, która odpowiada za zwiększoną oszczędność wody. Zastosowanie tej funkcji, sprawia że ograniczony zostaje wypływ wodny, jednak osoba zażywająca kąpieli w żaden sposób tego nie odczuwa. Prezentowane zestawy prysznicowe idealnie pasują zarówno do klasycznych kabin z brodzikiem (narożnych, kwadratowych czy półokrągłych), jak i natrysków typu walk in, które pozbawione są brodzika oraz często składają się jedynie z pojedynczej szyby, wyznaczającej strefę kąpielową. To wszystko sprawia, że armatura firmy Kludi faktycznie cechuje się dużą uniwersalnością oraz może być zastosowana w niemal każdej łazience.

Zatem jeśli szukasz praktycznego zestawu natryskowego, który idealnie spełnia wymogi współczesnych gospodarstw domowych, to prezentowane produkty na pewno zasługują na Twoją uwagę.


[%carousel%]
Wlaściciel sklepu: termicotychy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.