Pracujemy w dni robocze 9:00-17:00

 

Propozycje od marki Kludi to nowoczesna armatura łazienkowa, która została przemyślana w najdrobniejszym szczególe oraz wyposażona w naprawdę przydatne funkcje. Seria E2 to połączenie prostej i bardzo minimalistycznej linii z wyrazistymi geometrycznymi kształtami. Takie zestawienie sprawia, że baterie łazienkowe Kludi E2 z jednej strony cechują się lekkością formy, z drugiej natomiast bardzo eleganckim i ponadczasowym wyglądem.

W skład przedstawionej kolekcji wchodzą zarówno baterie umywalkowe, wannowe, prysznicowe, jak i bidetowe. Dzięki temu będziesz mógł wyposażyć swoją łazienkę w jednolitą i idealnie do siebie pasującą armaturę. Dodatkowo producent zadbał o to, aby kolekcja składała się nie tylko z baterii i zestawów prysznicowych, lecz także praktycznych akcesoriów - haczyków i wieszaków na ręczniki, mydelniczek, półek, a także uchwytów na papier oraz dozowników do mydła. Oczywiście wszystkie przygotowane przez firmę Kludi akcesoria łazienkowe, idealnie komponują się z armaturą z serii E2 - zarówno w kwestii kształtów, jak i materiału, z którego zostały wykonane.

W przedstawionej kolekcji znajdziesz baterie umywalkowe wyposażone w wylewki o różnej wysokości, wynoszącej nawet 260 mm. Poza tradycyjnymi modelami jednouchwytowymi, przeznaczonymi do montażu jednootworowego, w serii E2 znajdziesz również rozwiązania podtynkowe, umieszczane w ścianie. Dostępność wielu różnych modeli sprawia, że bez problemu dopasujesz armaturę do kształtu i wielkości umywalki. Ciekawą propozycją jest elegancka kolumna wannowa, przeznaczona do montażu przy wannach wolnostojących. Idealnie prezentuje się w przestronnych pomieszczeniach kąpielowych, zamieniając je w prawdziwą strefę relaksu. Poza wylewką produkt wyposażony został także w odporny na skręcanie wąż natryskowy. Marka nie zapominała także o właścicielach kabin prysznicowych i tradycyjnych wanien, przygotowując dla nich kilka modeli baterii łazienkowych, nadających się do montażu w ścianie (przeznaczone do natrysku lub bidetu), jak i na brzegu wanny.

Podobnie jak pozostałe rozwiązania od firmy Kludi również baterie łazienkowe z serii E2, wyposażone zostały w szereg funkcji, umożliwiających oszczędność wody, gwarantujących ochronę przed poparzeniem czy błyskawiczny montaż. Wszystkie te rzeczy sprawiają, że prezentowana armatura jest bardzo intuicyjna w obsłudze oraz zapewnia wygodę podczas jej użytkowania. Jeśli lubisz produkty, które są solidnie wykonane oraz nawet po wielu latach dalej będą wyglądać stylowo, to seria Kludi E2 z pewnością zasługuje na Twoje zainteresowanie.


[%carousel%]
Wlaściciel sklepu: termicotychy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.