Pracujemy w dni robocze 9:00-17:00

Przedstawiamy serię armatury łazienkowej i kuchennej, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom nowoczesnych, a zarazem minimalistycznych rozwiązań w wyposażeniu wnętrz. Kolekcja Zenta marki Kludi to przede wszystkim baterie łazienkowe, których sylwetka przypomina zestawienie ze sobą kształtu koła i kwadratu. Uzyskujemy w ten sposób bardzo oryginalny, a tym samym elegancki efekt, który doskonale współgra z pozostałymi elementami wyposażenia łazienki lub kuchni. Kolejną zaletą serii Kludi Zenta jest dostępność baterii w wielu wariantach pod względem sposobu ich montażu oraz wyglądu. Armatura wchodząca w skład tej serii, cechuje się dużą uniwersalnością oraz daje nam wiele możliwości aranżacyjnych. Dzięki temu baterie z tej kolekcji, świetnie pasują do różnych modeli umywalek, wanien, kabin prysznicowych oraz zlewów i biedtów.

Seria Zenta to armatura łazienkowa i kuchenna spełniająca oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających Klientów. Dlaczego? Ponieważ producent daje możliwość zamówienia nie tylko klasycznych wyrobów chromowanych, ale także rozwiązań utrzymanych w bieli lub czerni. Baterie w wersjach wbiałej white i czarnej black są dostępne od ponad 10 lat na rynku, Kludi w zasadzie jako jeden z pierwszych producentów armatury łazienkowej stworzył wykończenia inne niż chrom. Jednak decydując się na wykończenie inne niż chrom, trzeba mieć na uwadze, że wydłużeniu może ulec czas oczekiwania na zamówiony produkt.

Co znajdziesz w kolekcji Kludi Zenta? Przede wszystkim baterie umywalkowe w klasycznej wersji jednouchwytowej - z jednym otworem montażowym - oraz modele przeznaczone do montażu trój- a nawet czterootworowego (wyposażone w wylewkę oraz osobne kurki do zimnej i ciepłej wody) do wanny. Producent proponuje zarówno rozwiązania montowane do umywalki lub blatu, a także wychodzące ze ściany. Ciekawą propozycją są elektroniczne zawory umywalkowe, które stanowią dużo bardziej higieniczne i nowoczesne rozwiązanie w porównaniu do swoich klasycznych odpowiedników. W serii Zenta znajdziesz także baterie wannowe i przeznaczone do kabin prysznicowych (w formie zestawów składających się ze słuchawki, węża natryskowego i zaworu odcinającego).

Kolekcja składa się również z armatury kuchennej z obrotową wylewką, w wersji chromowanej bądź w odcieniu białym lub czarnym. Zastosowanie obrotowej wylewki sprawdza się doskonale w przypadku podwójnych zlewozmywaków, a także w znacznym stopniu ułatwia np. mycie naczyń lub przygotowywanie posiłków. Dzięki współpracy z renomowanymi producentami armatury łazienkowej i kuchennej, takimi jak firma Kludi, znajdziesz w naszym sklepie internetowym baterie kuchenne i łazienkowe, które poza zachwycającym efektem wizualnym, zapewnią Ci także wygodę użytkowania.


[%carousel%]
Wlaściciel sklepu: termicotychy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.