Pracujemy w dni robocze 9:00-17:00

Podtynkowe baterie umywalkowe do łazienki.

Często decydując się na podtynkową baterię umowalkową klilenci nie zdają sobie sprawy z tego iż umywalkowa bateria podtynkowa zawsze składa się z 2 elementów kupowanych osobno, elementu podtynkowego oraz elementu zewnętrznego - ozdobnego co sumarycznie oznacza w praktyce dwa razy większe wydatki na wyposażenie łazienki w ten rodzaj baterii umywalkowej.

W ofercie sklepu Termicotychy posiadamy kilku producentów takich jak Kludi, Grohe i Hansgrohe którzy oferują bardzo szeroki asortyment tego typu baterii które bez problemu wpasują się gusta i preferencje każdego klienta.

Od czego zacząć przy wyborze podtynkowej baterii umywalkowej ??? Jak wiadomo jest wielu producentów, różne ceny, olbrzymi wybór kształtów cechujący daną serię armatury łazienkowej, są również różne długości wylewek baterii podtynkowych do umywalki.

Jako iż każdy z oferowanych u nas producentów armatury to solidna i renomowna marka - wybór producenta jest nieco łatwiejszy. Dodatkowo firmy Kludi i Hansgrohe mają najbardziej uniwersalne elementy podtynkowe gdzie w przypadku Kludi element 38243 pasuje do wszystkich serii armatury łazienkowej do podtynkowych baterii umywalkowych ( Bozz, Zenta, Ameo, Balance, E2, Ambienta )

 

Widoczny obok uniwersalny element podtynkowy Hansgrohe 13622180 pasuje do wszystkich rodzajów podtynkowych dwuotworowych baterii umywalkowych z serii Logis, Metris, Talis, PuraVida.

 

Najbardziej skomplikowana sprawa jest w przypadku gdy zdecydujemy się na podtynkową armaturę do umywalki marki Grohe. W przypadku tego producenta praktycznie do każdej serii jest inny podtynkowy element bazowy.

I tak element bazowy Grohe 23571000 ( dawniej 32635000 ) pasuje do seri podtynkowych baterii umywalkowych Eurosmart Cosmopolitan, Eurostyle, Eurostyle Cosmopolitan, Concetto, Eurodisc Cosmopolitan, Essence, Lineare, Quadra.

Element podtynkowy 23429000 jest dedykowany do serii Grohe Eurodisc Joy, Eurocube Joy.

Element montażowy Grohe 23200000 pasuje do serii Eurocube, Allure Brilliant.

Z kolei Grohe 23319000 pasuje do baterii podtynkowych do umywalki z serii Grandera.

Zaś podtynk Grohe 33769000 jest przeznaczony dla baterii Grohe Allure.

 

 [%carousel%]
Wlaściciel sklepu: termicotychy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.