Pracujemy w dni robocze 9:00-17:00

Geberit Sigma50 & Sigma70 - przyciski spłukujące do spłuczek podtynkowych Geberit Duofix UP320 Sigma12 i Sigma08 serii premium.

Przyciski spłukujące Geberit Sigma 70 oraz Geberit Sigma 50 zaliczane są do najbardziej popularnych przycisków do stelaży podtynkowych marki Geberit w segmencie przycisków premium. Zdecydowanie wyróżniają się designem w stosunku do klasycznych płytek Sigma01, 20 lub 30. Podstawową różnicą między Sigmami 50 i 70 a niższymi modelami poza oczywiście ceną jest to że są wykonane ze zdecydowanie droższych materiałów ( przedewszystkim stal, szkło ). Przyciski Sigma50 służą do spłukiwania mechanicznego - dwudzielnego w stelażach podtynkowych Geberit Sigma12 i Sigma08. Z kolei płytki Sigma70 realizaują spłukiwanie pneumatyczne ( każdy przycisk Sigma70 jest wyposażony w specjalny adapter który należy zamontować w zbiorniki spłuczki. )

Obie serie przycisków są z reguły metalowo-szklane co wpływa na ich ceny. Są dostępne w kilku wariantach kolorystycznych - chociaż w ostatnim czasie pojawiła sie kolejna odsłona przycisków Sigma50 z cyfrą 2 na końcu numeru katalogowego.

Wersje kolorystyczne przycisków Geberit Sigma50

- biała plexa (11), czarna plexa (DW), stal szczotkowana (GH), szkło dymione (SD), chrom błyszczący (21), szkło umbra (SQ)

Z kolei płytki Geberit Sigma 70 występują w wariantach :

- białe szkło (SI), czarne szkło (SJ), szkło umbra (SQ), stal nierdzewna (FW)


[%carousel%]
Wlaściciel sklepu: termicotychy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.