Pracujemy w dni robocze 9:00-17:00

Przedstawiamy Państwu bogatą ofertę przycisków spłukujących firmy Grohe dedykowanych do spłuczki podtynkowej Grohe Rapid SL. Jeżeli szukasz przycisku do swojej łazienki i posiadasz zabudowaną spłuczkę podtynkową Rapid SL to w tym miejscu możesz wybrać przycisk który najlepiej dopasuje się do wystroju Twojej łazienki. W zalężności w jaim stylu wyposażasz swoją łazienkę możesz kupić u nas przycisk idealnie pasujący do kubistycznego wystroju jak i do łązienki o obłych kształtach.

Najpopularniejszymi przyciskami Grohego są płytki serii Skate Cosmopolitan, Arena Cosmopolitan, Nova Cosmopolitan wszystkie te przyciski posiadają wymiary 156x196mm. Z reguły w każdej z powyższych serii możemy wybrac przycisk w jednej z 3 podstawowych kolorystyk - białej SH0, chrom błyszczący 000 czy też chrom matowy P00. Największą paletę barw posiada płytka Skate Cosmopolitan występuje w minimum 13 wersjach. Jest zarówno w wersji plastikowej jak i szklanej czy też metalowej.

W znacznej większości pozostałe przyciski są głównie plastikowe co nie świadczy są są jakieś tandetne. Mnogość kształtów przycisków spłukujących do spłuczek podtynkowych Grohe pozwala na dopasowanie właściwego kształtu najbardziej odpowiadającego do wnętrza łazienki w której będzie zamontowany.


[%carousel%]
Wlaściciel sklepu: termicotychy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.