794 727 200 info@termicotychy.pl
Punktowe wpusty łazienkowe do zastosowania w łazienkach z płytkowanym brodzikiem

Wpusty łazienkowe punktowe

Promocja
dostępny
Szybki podgląd
Stara cena 206,70 PLN 168,05 PLN netto
Cena: 109,20 PLN 88,78 PLN netto
Promocja
dostępny
Szybki podgląd
Stara cena 399,00 PLN 324,39 PLN netto
Cena: 231,00 PLN 187,80 PLN netto
Promocja
na zamówienie
Szybki podgląd
Stara cena 355,00 PLN 288,62 PLN netto
Cena: 279,00 PLN 226,83 PLN netto
na zamówienie
Szybki podgląd
Cena: 249,00 PLN 202,44 PLN netto

Wpusty łazienkowe

Przed spopularyzowaniem odpływów liniowych, to właśnie wpusty łazienkowe cieszyły się największym powodzeniem. Te niewielkie odwodnienia punktowe składają się z metalowej kratki montowanej w podłodze. Zazwyczaj mają kształt kwadratu lub trójkąta. Ich cechy charakterystyczne to niewielkie rozmiary, niska cena i wielość dostępnych wzorów. Na jakość tego typu odwodnienia wpływa przede wszystkim precyzja wykonania i poziom przepustowości. Warto wiedzieć o tym, że montaż wpustu łazienkowego wymaga przystosowania posadzki w taki sposób, aby umożliwiała odpływ wody z narożników do centrum kabiny.
 

Najważniejsze cechy wpustów łazienkowych
 

komfort użytkowania,
najwyższy poziom higieny – łatwe i szybkie czyszczenie,
możliwość rezygnacji z montażu tradycyjnego brodzika,
świetna alternatywa dla odwodnienia liniowego,
klasyczne rozwiązanie w korzystnej cenie (na każdą kieszeń),
wpusty są niewielkie i często pełnią funkcję ozdobną,
występują w różnych wzorach i kształtach,
zaprojektowane do wykorzystania w wypłytkowanej powierzchni prysznicowej,
gwarantują dużą przepustowość i estetyczny wygląd.

Polecane wpusty łazienkowe z oferty TermiCo

Niski wpust łazienkowy Kessel Ultraflache H69 4475020 – odpływ punktowy z kołnierzem do uszczelnienia płynnymi masami uszczelniającymi. Wykonany z tworzywa sztucznego ABS. Posiada odpływ boczny, a znajdujący się w nim syfon jest wyjmowany, co ułatwia czyszczenie. Jego górna część to szczelinowa, kwadratowa kratka z ramą ze stali nierdzewnej.
Viega Advantix 49351PL, odpływ łazienkowy punktowy 703226 – wpust łazienkowy z obracaną nasadką o regulowanej wysokości, ramką z tworzywa sztucznego i rusztem ze stali nierdzewnej. Prosty i praktyczny, przeznaczony do zabudowy o wysokości od 70 mm.

Odwodnienia prysznicowe - punktowe; najtańsze rozwiązanie do łazienki

Tniesz koszty remontu a jednocześnie chcesz żeby Twoja łazienka wyglądała przyzwoicie? Zrezygnowałeś z brodzika akrylowego i wypłytkowałeś powierzchnię kabiny prysznicowej ? Co z odprowadzeniem wody spod prysznica? Mamy rozwiązanie - punktowy odpływ łazienkowy lub inaczej ozdobna kratka ściekowa. Rozwiązanie to należy do jednych z najtańszych i przed powszechnym stosowaniem odpływów liniowych to właśnie punktowe odpływy cieszyły się największą popularnością.

Dlaczego warto robić zakupy w sklepie TermiCo?
 

TermiCo to firma z wieloletnim doświadczeniem, oferująca sprawdzone rozwiązania od czołowych producentów. Nasz asortyment obejmuje wyłącznie te produkty, które spełniają wymogi najwyższej trwałości i precyzji wykonania. Dlatego też wśród dostępnych wpustów łazienkowych znajdziesz tylko najlepsze modele - polecane przez ekspertów oraz użytkowników.
Przesyłka jest realizowana za pośrednictwem zaufanych firm kurierskich. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia dotarły do klienta terminowo i w nienaruszonym stanie. W razie pytań, czy wątpliwości zawsze służymy poradą i pomocą. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu z ekspertami TermiCo!