Pracujemy w dni robocze 9:00-17:00

Najbardziej uniwersalne stelaże podtynkowe Geberit Duofix UP320

Cieszący się ogromną popularnością stelaż podtynkowy Geberit Duofix UP320 znajduje szerokie zastosowanie zarówno w budownictwie mieszkalnym, jak i instytucjonalnym. Może być zamontowany do wiszących toalet wc, pisuarów – wszędzie tam, gdzie potrzebna jest estetyczna, niezawodna i prosta w obsłudze spłuczka. Stelaż przeznaczony jest do montażu w ścianach pełnych bądź częściowych z płyty gipsowej.

Niewątpliwą zaletą tego rozwiązania jest możliwość ustawienia ilości wody spłukującej, a także montaż i prace serwisowe bez konieczności użycia jakichkolwiek narzędzi. Urządzenie zapewnia również cichą pracę – dzięki zastosowaniu popychaczy z wytłumieniem dźwięków. Konstrukcja jest trwała i stabilna, powierzchnia odporna jest zarówno na zarysowania i uszkodzenia, jak i na wpływ wilgoci.

W ofercie posiadamy nie tylko stelaże podtynkowe Geberit, ale też przyciski do spłuczek, zestawy wykończeniowe syfonu podtynkowego, odpływy ścienne, stelaże do umywalki szpitalnej (dla baterii stojącej), kostkarkę Geberit Fresh (pojemnik na kostki higieniczne do spłuczki) i więcej. Najbardziej popularnym produktem jest spłuczka podtynkowa do wc Geberit Duofix UP320 Sigma12 111.320.00.5.


[%carousel%]
Wlaściciel sklepu: termicotychy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.