794 727 200 info@termicotychy.pl

Stelaże podtynkowe typu Slim do wc

Odchudzone spłuczki podtynkowe wc.

Gdy remontujesz lub wyposażasz swoją łazienkę i walczysz o każdy centymetr kwadratowy powierzchni użytkowej wówczas zwracasz uwagę na wszystkie aspekty które pozwolą Tobie zrealizować zakładany cel. Jednym z takich rozwiązań jest zastosowanie podtynkowej spłuczki do wc typu "Slim" do łazienki. Klienci posiadający łazienki w blokowiskach szczególnie chętnie wybierają te rozwiązanie gdyż z reguły grubość spłuczki jest o prznajmniej 4cm mniejsza niż przy klasycznych stelażach do wc. Rozwiążanie takie posiada w ofercie praktycznie każdy z czołowych producentów spłuczek podtynkowych wśród nich można wyliczyć Geberita, Grohe czy też Tece.

Wymiary odchudzonych spłuczek podtynkowych do wc różnią się nieco od wymiarów klasycznych stelaży wynika to przedewszystkim z tego że sam zbiornik jest płytszy ale pojemność wody taka sama więc zazwyczaj stelaże slim są wyższe lub szersze w zależności od producenta.

Jakie przyciski pasują do spłuczek podtynkowych slim????

Otóż w przypadku Geberita są wyjątki od reguły - nie każdy przycisk pasuje do slima. Oczywiście klasyczne iIgmy01, 20, 30 i 50 bez problemu są kompatybilne lecz przy wyższych modelach przycisków Sigma należy szczególnie uważać bo do nich są inne numery katalogowe niż te klasyczne i najbardziej popularne. Co do pozostałych producentów jakich posiadamy w ofercie czyli Tece i Grohe nie ma najmniejszego problemu ze spasowaniem płytki spłukującej - pasuje dowolna danego producenta.

Czy do spłuczki slim będzie pasowała dowolna muszla podwieszana wc ??

Oczywiście, to że spłuczka różni sie wymiarami od najpopularniejszych rozwiązań nie wpływa na to że jakaś miska wisząca nie będzie pasowała. Rozstawy przyłączy do misek wiszących są znormalizowane i każdy producent się do tego stosuje - chodzi tu przedwszystkim o rozstaw śrub montażowych do wc który z reguły w 95% wynosi 18cm ale i trfiają się wyjątki 23cm ale i na tę ewentualność producenci się przygotowali.

Promocja
Szybki podgląd
Stara cena 859,77 PLN 699,00 PLN netto
Cena: 730,81 PLN 594,15 PLN netto
Promocja
Szybki podgląd
Stara cena 1 660,50 PLN 1 350,00 PLN netto
Cena: 1 287,44 PLN 1 046,70 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 1 441,33 PLN 1 171,81 PLN netto