Pracujemy w dni robocze 9:00-17:00

Ekskluzywne łazienki - technologie Grohe

Każdy z nas z pewnością inaczej wyobraża sobie projekt ekskluzywnej łazienki. Dla jednych będzie się ona charakteryzowała wyszukanym stylem bądź wyposażeniem w designerskie akcesoria, a jeszcze dla kogoś innego zastosowaniem nowoczesnych technologii. Obecnie w aranżacji wnętrz dąży się do tego, aby połączyć walory wizualne z uzyskaniem jak największej funkcjonalności i komfortu użytkowania.

Styl, w jakim urządzone jest pomieszczenie kąpielowe, może jak najbardziej stanowić odzwierciedlenie naszej indywidualnej koncepcji. Jeśli tylko chcemy, możemy zdecydować się na wystrój minimalistyczny, retro, glamour, eklektyczny czy rustykalny. Natomiast wspólną cechą ekskluzywnych łazienek, jest wyposażenie ich w produkty, które bazują na unikalnych rozwiązaniach oraz charakteryzują się trwałością i niezaprzeczalną jakością wykonania.

Połączenie designu z technologią

Doskonałym przykładem tego typu rozwiązań jest armatura sanitarna niemieckiej marki Grohe. Celem firmy jest dostarczanie Klientom produktów, które stanowią połączenie ekskluzywnego wyglądu i ekologicznych rozwiązań z zachowaniem komfortu ich użytkowania. W ofercie Grohe znaleźć można także akcesoria łazienkowe oraz ceramikę sanitarną, które zastosowane razem, tworzą spójny wystrój całego pomieszczenia.

Łazienka to pomieszczenie, które wbrew pozorom wcale nie jest łatwe do urządzenia. Inżynierowie marki Grohe dążą do tego, aby tworzone przez nich produkty, zapewniały przyjemność ich obsługi oraz dawały użytkownikom gwarancję ich niezawodności. Dlatego w asortymencie naszego sklepu, nie mogło zabraknąć rozwiązań wyprodukowanych właśnie przez tę firmę.

 

Baterie łazienkowe

Grohe to przede wszystkim baterie umywalkowe, wannowe czy prysznicowe oraz elementy podtynkowe. Produkty mogą posiadać głowicę ceramiczną SilkMove®, która umożliwia płynną i lekką obsługę baterii (regulację strumienia wody), a także powłokę chromową StarLight®, cechującą się odpornością na zarysowania, lustrzanym połyskiem oraz łatwością w czyszczeniu.

 

Armatura prysznicowa

Marka Grohe specjalizuje się także w tworzeniu słuchawek prysznicowych, deszczownic oraz natrysków bocznych. W zależności od wybranego modelu, produkt może być wyposażony np. w technologię EcoJoy®, odpowiadającą za zmniejszenie zużycia wody bądź system SpeedClean, zapobiegający powstawaniu osadów wapiennych.

Zestawy podtynkowe

Również w kwestii zestawów podtynkowych firma Grohe przygotowała dla swoich Klientów rozwiązania zachwycające nie tylko modnym wzornictwem, ale także wygodną użytkowania. Na przykład podtynkowy zestaw prysznicowy, może być wyposażony w moduł do przepłukiwania instalacji czy technologię QuickFix (znacznie skracającą czas montażu). Z kolei komplety podtynkowe WC marki Grohe, mogą posiadać tzw. zestaw wyciszający czyli system Whisper®, który odpowiada za tłumienie odgłosu przepływu wody

 

Elegancja tkwi w prostocie

Akcesoria łazienkowe marki Grohe, to gwarancja funkcjonalności, wygody użytkowania oraz stylowego wyglądu. Umieszczenie ich w łazience jest więc świetnym sposobem na uzyskanie ekskluzywnego wystroju pomieszczenia kąpielowego, który na pewno spotka się z uznaniem domowników.

 

Sprawdź oferowane produkty firmy Grohe[%carousel%]
Wlaściciel sklepu: termicotychy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.