Pracujemy w dni robocze 9:00-17:00

Grohe Essence - najpopularniejsza armatura do łazienki i kuchni

Grohe Essence - topowa seria armatury łazienkowej i kuchennej.

Łazienka to jedno z najważniejszych miejsc w domu czy też mieszkaniu - każdy użytkownik spędza w niej średnio kilkadziesiąt minut dzienne. Warto zadbać o to by czas spędzany w łazience spędzić w miłej i odprężającej atmosferze. Należy pamiętać o tym że łazienka to nie tylko miejsce w którym dbamy o higienę ale również miejsce gdzie pod prysznicem lub też w wannie możemy się odprężyć i zrelaksować psychicznie i fizycznie po całym dniu zap...nia w robocie. Firma Grohe stworzyła więc całą bardzo bogatą linie armatury łazienkowej i kuchennej o wielu możliwych do zamówienia rodzajach wykończeń - począwszy od klasycznego chromu poprzez stal nierdzewną. Jest jeszcze poza wcześniej wymienionymi 2 kolejnych 8 możliwych wykończeń armatury z tym że czas oczekiwania na baterie Essence polished nickiel, brushed nickiel, cool sunrise, brushed cool sunrise, warm sunset, brushed warm sunset, hard graphite oraz brushed hard graphite wynosi średnio - uwaga .... 6 miesięcy !!!!!! Mega długi czas jaki trzeba odczekać by móc cieszyć się wyjątkowym wykończeniem baterii Grohe Essence jest jak najbardziej tego wart - Twoja łazienka zyska indywidualny styl którego na pewno wielu Tobie pozazdrości. Każdy kto korzysta z łazienki powinien czuć się w niej komfortowo i przy okazji podziwiać jej piękno. Armatura łazienkowa Essence posiada bardzo szeroki asortyment baterii umywalkowych o różnych wysokościach które idealnie możesz dopasować do swojej umywalki. Baterie umywalkowe Essence są zarówno w wersjach standardowych stojących jak i podtynkowych ( o 2 długościach wylewki ) mnogość wersji wykończenia baterii daje wręcz nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Dla miłośników kąpieli w wannie firma Grohe stworzyła bardzo bogatą ofertę baterii wannowych Essence w zależności od tego czy klient ma wannę wolnostojącą czy też klasyczną przyścienną. Kolumny wannowe Essence to bez wątpienia jeden z hitów sprzedażowych niemieckiej marki. Poza wolnostojącymi bateriami wannowymi ofertę uzupełniają krany ścienne, wielootworowe montowane na brzegu wanny lub murku oraz wersja podtynkowa. W przypadku gdy w łązience mamy jeszcze kabinę prysznicową również dopasujesz coś do swojego gustu wybierając jedną z baterii ściennych lub podtynkowych.

Oczywiście w serii Essence znajdziemy również i baterie bidetowe - ale one nie sprzedają się jak ciepłe bułeczki - bo klienci z reguły rzadko decydują się na to rozwiązanie.

Na koniec jeszcze parę słów o armaturze kuchennej Grohe Essence - w ofercie baterii zlewozmywakowych są 3 rodzaje kranów z których 2 występują w 10 rodzajach wykończenia tak więc również jest w czym wybierać. Klienci ceniący nowoczesny design i jakość decydują się bardzo często właśnie na baterie lini Grohe Essence. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą armatury Essence do łazienki lub kuchni.[%carousel%]
Wlaściciel sklepu: termicotychy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.