Pracujemy w dni robocze 9:00-17:00

Zestawy higieniczne - baterie bidette do łazienki

Bateria z bidettką - jaką wybrać?? Co to jest ??? Jaką kupić ???

Na wszystkie te pytania możemy zasugerować pewne odpowiedzi - finalny wybór i decyzja o zakupie zależy od Ciebie kliencie.

Wielu klientów boryka się z dylematem zbyt małej łazienki najczęściej ulokowanej w blokowisku. W małych blokowych łazienkach nie ma miejsca na tyle by zamontować wannę, umywalkę, podwieszaną toaletę oraz bidet. W takim przypadku dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie baterii z bidettką jest to z reguły bateria umywalkowa z dodatkową słuchawką podłączoną do baterii umywalkowej za pomocą wężyka o długości 1600mm dzięki takiemu rozwiązaniu w łazience nie jest potrzebny bidet podwieszany bo tę funkcję realizaujemy za pomocą zestawu higienicznego bidette można też zastosować wersję podtynkową ( ale tu już musimy mieć możliwość zabudowania elementu podtynkowego w ścianie ) wówczas element mieszający jest umiejscowiony w bardzo dogodnej odległości.

Ze względu na popularność rozwiązania jakim jest bateria umywakowa z bidettką - firma Hansgrohe posiada najszerszą ofertę tego typu zestawów higienicznych. Praktycznie z każdej serii armatury baterii łazienkowych jest co najmniej 1 wersja takowej baterii. Od najtańszej serii Logis począwszy - lecz najchętniej kupiowaną jest bateria Hansgrohe 31926000 z lini Focus - ta po prostu wymiata. Klienci najczęściej wybierają taką baterię która najbardziej odpowiada im designem w ich łazience.

Baterie umywalkowe z rączką bidette najlepiej sprawdzają się w małych łazienkach. Idealnie zastępuje bidet na który z reguły nie ma miejsca w blokowych łazienkach. Poza tym taka bateria z bidettką może spełniać kilka innych dodatkowych funkcji - na przykład : możemy znacznie łąztwiej umyć toaletę, dużo łatwiej jest napełnić duże wiadro wodą, można również dzikęki takiej baterii umyć/spłukać obuwie. Tak więc jak widać czasem warto wydać ok. 400 zł na baterię z bidetką zamiast kupować bidet.

Poniżej przedstawiamy linki do najlepiej sprzedających się zestawów higienicznych z bidettką jakie posiadamy w ofercie:[%carousel%]
Wlaściciel sklepu: termicotychy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.