Pracujemy w dni robocze 9:00-17:00

Linia produktów dla wyjątkowo wymagających klientów – Grohe Grohtherm Smartcontrol to baterie prysznicowe wykorzystujące zaawansowane technologie. Wystarczy przekręcić pokrętło, by zamienić zwykły prysznic w ciepły deszcz czy też wodny masaż, który przyniesie ukojenie po ciężkim dniu.Grohe Grohtherm Smartcontrol to inteligentny system, który daje pełną kontrolę nad strumieniem wody i jego temperaturą. Jest prosty w obsłudze – pokrętło pozwala na regulację natężenia i temperatury wody, a także pozwoli skierować masujący strumień na głowę, ramiona, plecy i nie tylko. To również wyjątkowe bezpieczeństwo użytkowania – baterie termostatyczne Grohe Grohtherm Smartcontrol posiadają blokadę przy 38°C, co jest szczególnie przydatne podczas kąpieli dzieci bądź osób starszych. Daje to pewność, że nie dojdzie do poparzenia przez zbyt gorącą wodę.

Producent zadbał nie tylko o wyjątkową funkcjonalność i komfort użytkowania, ale i o elegancką stylistykę, dzięki czemu urządzenie doskonale wkomponują się w nowoczesne, jak i klasyczne wnętrza łazienek. Co więcej, wykonane zostały z dbałością o każdy szczegół, by zapewniały niezawodną pracę i nieskazitelny wygląd przez lata. Armatura Grohe poddawana jest zaawansowanemu procesowi chromowania, co nadaje jej niepowtarzalnego blasku, ale nie tylko. Powstała w ten sposób powłoka chromowana stanowi zabezpieczenie przed zarysowaniami, matowieniem czy też powstawaniem odbarwień. Znacznie ułatwia także utrzymanie armatury w czystości, co pozwala na zachowanie higienicznych, sterylnych warunków w łazience.

W naszym asortymencie znajduje się szeroki wybór baterii prysznicowych oraz wannowo-natryskowych, termostatów, a także elementów montażowych. W zależności od wybranego rozwiązania możliwy jest montaż natynkowy oraz podtynkowy. Instalacja jest niezwykle łatwa, a efekt końcowy zachwyca swoją prostotą i wyrafinowaną elegancją.


[%carousel%]
Wlaściciel sklepu: termicotychy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.