Pracujemy w dni robocze 9:00-17:00

Jaką armaturę podtynkową wybrać do łazienki ??

W obecnych czasach armatura podtynkowa cieszy się coraz większą popularnością - daje nam prawie nieograniczone możliwości montażu i aranżacji łazienki.

Oferta internetowego sklepu Termico z wyposażeniem łazienek skupia się głównie wokół 3 kluczowych producentów armatury łazienkowej :

Kludi, Grohe , Hansgrohe

 

Podtynkowy element Kludi Flexboxx 88011Element podtynkowy Hansgrohe Ibox 01800180Element podtynkowy Grohe Rapido E 35501000

 

Każdy z tych producentów posiada w swojej ofercie podstawowy element podtynkowy stanowiący bazę do budowy złożonych systemów podtynkowych do kabin prysznicowych czy też wanien.

Uniwersalność tych elementów podtynkowych polega na tym że możemy w każdym z nich umieścić element sterujący dla 1 czy też 2 a nawet w niektórych przypadkach 3 odbiorników.

W przypadku elementów podtynkowych Kludi i Hansgrohe do 1 elementu podtynkowego pasują mieszacze tradycyjne jak i termostatyczne - więc jeżeli na początku zamontowaliśmy w łazience zwykły mieszacz nie ma problemu aby po kilku latach zamienić mieszacz na termostat bez konieczności wykuwania czegokolwiek ze ściany.

Co do Grohe to na samym początku musimy się określić czy nasza bateria podtynkowa będzie termostatyczna czy też zwykła mieszaczowa.

 [%carousel%]
Wlaściciel sklepu: termicotychy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.