Pracujemy w dni robocze 9:00-17:00

 

Z pełnym przekonaniem możemy stwierdzić, że firma Kludi do perfekcji opanowała tworzenie armatury łazienkowej, która spełnia estetyczne, a jednocześnie użytkowe oczekiwania Klientów. Doskonałym tego przykładem jest seria Bozz, w której znajdziesz przede wszystkim baterie łazienkowe o charakterystycznym cylindrycznym kształcie. Znakiem rozpoznawczym kolekcji jest także jej prostota - wszystkie produkty cechują się minimalizmem, jeśli chodzi o zastosowanie w nich jakichkolwiek elementów dekoracyjnych. Dzięki temu prezentowana armatura jest bardzo uniwersalna i pasuje do niemal każdego wystroju, stanowiąc dodatkową ozdobę łazienki.

W kolekcji Kludi Bozz znajdują się przede wszystkim łazienkowe baterie umywalkowe, a także modele prysznicowe i wannowe. Ta seria to także nowoczesne baterie podtynkowe, wśród których dostępne są modele przeznaczone zarówno do kabin prysznicowych, jak i wanien oraz umywalek. Ciekawym rozwiązaniem są także podtynkowe zestawy higieniczne, przeznaczone do montażu obok muszli WC lub bidetu.

Baterie łazienkowe oraz kuchenne należące do serii Bozz, to ponadczasowa armatura wykończona wysokiej jakości błyszczącym chromem, dzięki czemu ich powłoka jest bardziej odporna na powstawanie osadów z kamienia. Mimo swojego minimalistycznego wyglądu, produkty z linii Bozz cechują się wyposażeniem w wiele praktycznych i zaawansowanych technologicznie funkcji. Należą do nich np. perlator kaskadowy (służący do rozpraszania strumienia wody), ceramiczna głowica z ogranicznikiem wypływu gorącej wody, a także system szybkiego montażu. Dodatkowo baterie łazienkowe Bozz są bardzo intuicyjne w obsłudze i świetnie spełniają potrzeby współczesnych użytkowników - pomagają w oszczędzaniu wody oraz wykonane są z materiałów bezpiecznych dla środowiska naturalnego.

Jeśli zależy Ci na tym, aby pomieszczenie kąpielowe w Twoim domu prezentowało się elegancko, a znajdujące się w nim sprzęty dobrze spełniały swoją funkcję, seria Kludi Bozz nie powinna zawieść Twoich oczekiwań. Oferujemy wysokiej klasy armaturę, która posłuży Ci przez długie lata, nie tracąc przy tym swoich walorów wizualnych oraz użyteczności. Aby ułatwić Ci zakupy, obok każdej baterii czy podtynkowego zestawu prysznicowego, znajdziesz szacowany czas oczekiwania na realizację zamówienia. Dzięki temu wiesz, czy wybrany przez Ciebie model jest dostępny od ręki, czy też charakteryzuje się nieco dłuższym czasem oczekiwania na dostawę. Ponadto jeśli masz wątpliwości w kwestii wyboru odpowiedniego rozwiązania, z chęcią służymy Ci swoją radą.


[%carousel%]
Wlaściciel sklepu: termicotychy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.