phone33 843 15 87
Pracujemy w dni robocze 9:00-17:00
Baterie wannowe do łazienki

Baterie wannowe - ogrom możliwości


Opcje baterii do wanny są różne. Dzielimy je na: kolumny wannowe wolnostojące, baterie wielootworowe na brzegu wanny, baterie natynkowe, baterie podtynkowe. Alternatywną opcją do wanny jest dość popularne w tym czasie napełnianie wanny przez przelew - najczęściej jest to realizowane za pomocą podtynkowej baterii wannowej.

Kolumny wannowe to świetne rozwiązanie kiedy mamy wannę wolnostojącą - wygląda to niesamowicie a zarazem nie musimy się martwić o ustawienie wanny blisko ściany. Musimy pamiętać, że do każdej kolumny, nie ważne czy to Kludi, Hansgrohe czy Grohe - należy zakupić element który montuje się w podłodze.

Jeśli mamy dobrego fachowca - nie będzie to dla niego problem.

Bateria wielootworowa na brzegu wanny lub na murku to opcja gdzie kupujemy już taki komplet wylewka ze słuchawką w różnej kombinacji. Do niektórych baterii trzeba zakupić osobno wnętrze baterii montowane pod wanną lub murkiem a w niektórych jest już to skompletowane tak jak w firmie Kludi.

Baterie podtynkowe również potrzebują elementu dodatkowego który jest montowany w ścianie + trzeba zakupić do nich wylewkę do wanny. Słuchawka i inne rzeczy w tym przypadku są opcjonalne.

Baterie natynkowe posiadają już wylewkę i są gotowe do montażu. Można zakupić z samą wylewką lub z przyłączem na wąż prysznicowy aby podłączyć słuchawkę.

W bateriach wannowych wyróżniamy również baterie termostatyczne które różnią się od zwykłych baterii funkcją utrzymywania stałej temperatury wypływającej z nich wody. Baterie tego typu nie będą dobre w przypadku gdy ciepłą wodę przygotowuje podgrzewacz przepływowy. Jak widać wybór jest trudny. Wszystko jest uzależnione od tego co dla nas będzie najbardziej komfortowe, ile chcemy wydać na interesujące nas rozwiązanie.


Baterie wannowe & kolumny wannowe

[%carousel%]

Zapisz się do naszego newslettera

otrzymuj oferty na Twoją skrzynkę pocztową

Wlaściciel sklepu: termicotychy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Sklepy internetowe CStore
[%mod_seo_url_scripts%]