Pracujemy w dni robocze 9:00-17:00

Przyciski uruchamiające spłukiwanie Tece

 

Zdecydowałeś się na zakup spłuczki podtynkowej do wc firmy Tece a teraz zastanawiasz się jaki przycisk wybrać do swojego stelaża podtynkowego ??

U nas to nie problem - w jednym miejscu możesz wybrać dowolny przycisk spłukujący do wc - dzięki uniwersalności jaką mają wszystkie stelaże podtynkowe Tece nie trzeba się martwić czy szklany lub metalowy klawisz spłukujący będzie pasował do modelu spłuczki podtynkowej Tece jaki masz w swojej łazience.

Bardzo bogaty asortyment płytek uruchamiających spłukiwanie firmy Tece na pewno trafi i w Twój gust. Do wyboru masz przyciski plastikowe, szklane, metalowe, z możliwością licowania ze ścianą.

Asortyment ekskluzywnych przycisków uruchamiających TECE do WC i pisuaru. Harmonijne połączenie minimalistycznego designu i najnowocześniejszych technologii sprawia, iż przyciski świetnie komponują się z różnymi rodzajami łazienek – od klasycznych do bardzo nowoczesnych. TECE umożliwia indywidualne kombinacje aranżacji łazienki. 

Olbrzymią zaletą marki Tece jest to że bez względu na to jaką spłuczkę podtynkową posiadasz w swojej łazience będzie Tobie pasował dowolny przycisk firmy Tece, możesz wybierać wśród wielu płytek spłukujących wykonanych z plastiku, szkła lub też metalu. Olbrzymi wybór dostępnych kolorów, kształtów daje wręcz nieograniczone możłiwości kompozycji przycisku w łazience.

Do wyboru z szerokiej gamy przycisków można się u nas zaopatrzyć w płytki serii :

Tece Now, Tece Base, Tece Square, Tece Loop i wiele innych.

 


[%carousel%]
Wlaściciel sklepu: termicotychy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.