Pracujemy w dni robocze 9:00-17:00

Decydując się na zakup armatury łazienkowej lub kuchennej często spędzamy długie godziny przed monitorem i wertujemy najróżniejsze fora w poszukiwaniu tej jedynej właściwej serii armatury czy tez danego producenta na zakup którego się zdecydujemy. Zazwyczaj przed finalnym złożeniem zamówienia poprzez internet klienci upewniają się co do swojego wyboru wizytą w stacjonarnym salonie łazienkowym by zrobić finalny zwiad czy oby napewno dobrze wybrali.

Kryteriami jakimi kierują się najczęściej klienci przy wyborze baterii to - funcjonalność, design, cena, okres gwarancji i marka producenta. W ostatnich latach na topie są baterie o kubistycznych kształtach - i tu pojawia sie seria Eurocube firmy Grohe. Baterie tej serii są w bardzo przywoitych cenach w stosunku do konkurencji. Klienci bardzo chetnie dokonuja wyboru baterii Eurocub -a do swoich domów.

W serii tej każdy znajdzie coś dla siebie od klasycznych jednootworowych baterii umywalkowych Grohe Eurocube które występują w kilku wariantach ( różnią się wysokością, wersja z korkiem i bez ) poprzez opcje baterii podtynkowej do umywalki ( długa, krótka wylewka ) poprzez baterię bidetową. Miłośnicy kąpieli w wannie mogą w serii Eurocube znaleźć najlepszą opcję do swojej łazienki - do wyboru mają wolnostojącą kolumnę wannową Grohe Eurocube, mogą również wybrac klasyczną baterię wannową ścienną, ewentualnie 4 otworową lub też wybrac opcje podtynkową.

Równiez duży wybór mozliwości mają klienci szukającu baterii do kabiny prysznicowej w Eurocubie. Od klasycznejbaterii natynkowej poprzez opcje podtynkowe.

Grohe Eurocube to najpopularniejsza seria armatury łazienkowej i kuchennej marki Grohe

Szeroki asortyment sprawia że każdy klient znajdzie wśród baterii serii Eurocube jakiś model dla siebie. Do wyboru kilka typów baterii umywalkowych, wannowych oraz podtynkowych.

Jeżeli szukasz nowoczesnej baterii do swojej łazienki w super atrakcyjnej cenie to właśnie Grohe Eurocube będzie dla Ciebie odpowiednie.


[%carousel%]
Wlaściciel sklepu: termicotychy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.